نابودی ده ها تابلوفرش در حریق شبانه جنوب تهران

نابودی ده ها تابلوفرش در حریق شبانه جنوب تهران ایمن رها: ده ها تابلو فرش به دنبال آتش سوری یك كارگاه در جنوب غرب تهران از بین رفت.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، وقوع حادثه حریق در یك كارگاه رنگ كاری و قاب سازی تابلو فرش در ساعت ۲۱: ۳۵ دیشب به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد كه درپی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان ایستگاه های ۱۲، ۳۸، ۱۲۵ و گروه امداد و نجات ۵ را به همراه دو دستگاه خودروی فوماتیك ویژه حریق های بزرگ، یك دستگاه خودروی حامل تجهیزات تنفسی و دو تانكر آب به محل حادثه واقع بزرگراه آیت الله سعیدی، نرسیده به پاسگاه نعمت آباد، خیابان طالقانی اعزام كرد.
با حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد كه حریق در یك گاراژ به مساحت تقریبی ۸۰۰۰ متر مربع كه بیشتر از ۳۰ باب انواع كارگاه صنعتی و تولیدی در رابطه با چوب و صنعت در آن وجود داشت رخ داده و كانون آن یك كارگاه رنگ كاری تابلو فرش به مساحت تقریبی۲۰۰ متر مربع است.
در شرایطی كه شعله های آتش در حال سرایت به كارگاه های مجاور بود، آتش نشانان از چند جهت عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز نموده و در گام نخست موفق شدند تا از توسعه حریق جلوگیری نمایند. عملیات آتش نشانان در شرایطی كه وجود بشكه های چسب و رزین مشكلات زیادی را در اطفاء به وجود آورده بود، ادامه داشت تا اینكه دقایقی بعد آنان مبادرت به مهار و اطفای كامل حریق كردند.
با اطفای حریق، تیم های آتش نشانی عملیات خودرا برای لكه گیری و جستجوی حادثه دیدگان احتمالی آغاز كردند كه در جریان آن مشخص شد هیچ یك از كارگران گرفتار لطمه دیدگی نشده اند، اما ده ها تابلو فرش گرفتار سوختگی شده و از بین رفته است.
مركز اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با تایید این خبر اعلام نمود كه علت وقوع این حادثه از طرف كارشناسان سازمان آتش نشانی در حال بررسی است.
منبع:

1398/09/03
18:45:43
5.0 / 5
4401
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی