رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت اعلام كرد

دستگیری فردی كه مردم را در حوادث اخیر به خاموش كردن خودرو دعوت كرده بود

دستگیری فردی كه مردم را در حوادث اخیر به خاموش كردن خودرو دعوت كرده بود ایمن رها: رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری یكی از عاملان اغتشاشات اخیر تهران كه مبادرت به تحریك مردم در فضای مجازی كرده بود، آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سرهنگ رسول محبت دراین باره اظهار داشت: درروزهای اخیر شماری از معاندان نظام در داخل و خارج از كشور با استفاده از ظرفیت فضای مجازی اهتمام در به انحراف كشاندن اعتراضات و مطالبات قانونی مردم داشتند و بعضی از آنها نیز در فضای مجازی با انتشار پست های تحریك آمیز، شهروندان را به اغتشاش و بی نظمی در سطح جامعه ترغیب می كردند.
رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتی و رصد شبانه روزی، ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی توانستند یك تن از عاملان و محركان مردم به اغتشاش را در فضای مجازی شناسایی كنند. در ادامه این فرد كه با انتشار فراخوان در شبكه های اجتماعی، در خصوص شركت در تجمعات و خاموش كردن خودرو ها در خیابان، اهتمام در ایجاد بلوا و به انحراف كشاندن تجمعات قانونی مردم را داشت دستگیر شد.
محبت با اشاره به اینكه این فرد درمخفیگاهش در حوالی خیابان خاوران دستگیر شد، اظهار داشت: تیمی از مأموران پلیس امنیت عمومی وارد عمل شده و موفق شدند در بامدادان امروز پنجم آذرماه او را در مخفیگاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه هفتم این پلیس انتقال دهند.
بر طبق اعلام سایت پلیس، رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت اظهار داشت كه متهم بعد از تشكیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.
منبع:

1398/09/05
20:27:57
5.0 / 5
4502
تگهای خبر: امنیت , پلیس , حوادث , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی