هادیان فر در جمع خبرنگاران مطرح كرد

تاثیر۳درصدی افزایش قیمت بنزین درسال ۸۶ بر ترافیك وآمار جانباختگان

تاثیر۳درصدی افزایش قیمت بنزین درسال ۸۶ بر ترافیك وآمار جانباختگان به گزارش ایمن رها رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: بر مبنای تحقیقات با افزایش قیمت بنزین در سال ۸۶ تا ۹۳ این افزایش قیمت تنها سه درصد بر آمار جانباختگان و ترافیك تأثیر داشته است.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار سیدكمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا بامداد امروز در حاشیه جلسه طرح زمستانه در جمع خبرنگاران اظهاركرد: پس از سپری شدن طرح نوروز و تابستان حالا در پاییز قرار داریم پاییزی كه حدودا توام با زمستان در ایران است و در محورهایی از بخش های شمالی و غربی كشور شاهد بارش باران و گاها برف هم هستیم.
رئیس پلیس راهور ناجا اضافه كرد: طرح زمستانه پلیس راهور از ۲۰ آذر شروع می شود و پلیس راهور در كنار دستگاه های عملیاتی مانند اورژانس و هلال احمر برای این طرح آماده می شود و به وظایفی كه دارد، عمل خواهد نمود.
سردار هادیانفر اظهار داشت: پلیس راهور با دوربین ها، تجهیزات و امكاناتی كه در سراسر كشور پیشبینی كرده است در تلاش است هیچ فردی در راه نماند و اگر خدایی نكرده تصادفی رخ داد بتواند بموقع وارد صحنه شود تا هم گره ترافیكی ایجاد نشود و هم حتی المقدور جلوی فوت هموطنان را بگیرد.
وی اظهار داشت: بر مبنای پیشبینی های هواشناسی كه البته هنوز هم قطعی نیست پیشبینی می شود زمستان سردی را داشته باشیم. زمستانی توام با بارش های فراوان كه باید چه پلیس و چه دیگر دستگاه ها شرایط را برای این زمستان برای نیروها و پرسنل شان ترسیم كنند.
رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به سخنان روز گذشته خود در ارتباط با تأثیر نداشتن افزایش قیمت بنزین بر كاهش ترافیك اظهار داشت: سخنان من درست منتقل نشده، منظور من از این جمله این بوده كه بررسی و تحقیق كرده ایم بر مبنای افزایش قیمتی كه در سال ۸۶ تا ۹۳ رخ داد، این افزایش قیمت تنها سه درصد بر آمار جانباختگان در تصادفات و كاهش ترافیك تأثیر داشته است.
وی افزود: از زمان شروع افزایش قیمت بنزین تا امروز شاهد ترافیك چشم گیر و یا كاهش تردد در شهر نبوده ایم یا اگر ترافیك كاهش داشته انقدر برای مردم و یا پلیس محسوس نبوده است.

1398/09/06
16:06:03
5.0 / 5
4386
تگهای خبر: اورژانس , پلیس , ترافیك , تصادف
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی