جیب برهای كوچولوی مترو در دام پلیس

جیب برهای كوچولوی مترو در دام پلیس ایمن رها: رئیس پلیس متروی پایتخت از دستگیری چهار نوجوان كه به شكلی حرفه ای مبادرت به جیب بری از مسافران مترو كرده بودند، آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سرهنگ سعید عطاء اللهی دراین باره اظهار داشت: اواسط آبان ماه امسال زنی به پلیس متروی خط یك پایتخت بازگشت و اعلام نمود كه چهار میلیون تومان وجه نقد همراهش بوده و مطمئن است تا زمانی كه داخل واگن شده هم این مبلغ همراهش بوده اما زمانی كه از واگن خارج شده متوجه شده كه در كیفش باز شده و علاوه بر كیف پول، مبلغ چهار میلیون تومانش نیز به سرقت رفته است. شاكی اظهار داشت كه در طول مسیر مراقبت های لازم را از وجه نقدش انجام داده اما در زمانی كه روی صندلی داخل واگن قطار نشسته بودم، چهار نوجوان دستفروش به او نزدیك شده و به آنها مشكوك است.

وی اظهار داشت: تحقیقات پلیسی درباب شناسایی متهمان ادامه داشت تا اینكه ماموران پلیس مترو هنگام گشت زنی های هدفمند چهار نوجوان را كه قصد داشتند از مسافری بدزدند، مشاهده نمودند و موفق شدند با كنترل صحنه جرم، هر چهار سارق نوجوان را پیش از متواری شدن، دستگیر كنند.
عطاءاللهی با اشاره به اینكه متهمان پرونده ۹ تا ۱۲ سال سن داشته و سابقه بازپروری هم دارند، اظهار داشت: هر چهار متهم در دفتر پلیس به جرم ارتكابی در خصوص سرقت چهار میلیون تومان وجه نقد از كیف شاكی اعتراف كردند و برای ادامه روند رسیدگی به جرم به عوامل پلیس پیشگیری تحویل داده شدند.

منبع:

1398/09/08
10:17:58
5.0 / 5
4364
تگهای خبر: پلیس , سرقت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی