فرمانده انتظامی غرب استان تهران خبر داد

دستگیری عامل آتش زدن و تخریب چند بانك و اماكن عمومی در ملارد

دستگیری عامل آتش زدن و تخریب چند بانك و اماكن عمومی در ملارد به گزارش ایمن رها فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری عامل آتش زدن و تخریب برخی از بانك ها و اماكن عمومی در شهرستان ملارد اطلاع داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار محسن خانچرلی در اینباره اظهار داشت: به دنبال وقوع برخی حوادث و ناآرامی ها در اواخر آبان ماه سال جاری و سوء استفاده فرصت طلبان و ضد انقلاب از آن، شناسایی سرشاخه ها و عناصر اصلی آشوبگران در دستور كار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان كرد: در همین رابطه ماموران پلیس امنیت بعد از یك سری بررسی های اطلاعاتی و اقدامات فنی، موفق به شناسایی یكی از لیدرهای اصلی حوادث اخیر شدند.
وی افزود: با بررسی های صورت گرفته مشخص شد این فرد كه در آتش زدن و تخریب برخی از بانك ها، اماكن عمومی و غارت آنان هم نقش فعال داشته علاوه بر آن هم به صورت عمدی ضمن توقف خودرو خود در وسط خیابان اصلی، مانع حركت خودرو های دیگر شده است.
این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: با شناسایی هویت متهم و هماهنگی قضائی، تیمی از ماموران مركز عملیات پلیس امنیت عمومی شهرستان ملارد برای دستگیری این فرد، اعزام و موفق شدند در یك عملیات از پیش طراحی شده وی را پیش از فرار دستگیر كنند.
برپایه گزارش سایت پلیس، سردار خانچرلی در انتها با اشاره به اینكه متهم تحویل مراجع قضائی شده است، تصریح كرد: با هماهنگی قضائی تحقیقات پلیسی برای دستگیری سایر همدستان وی، ادامه دارد.



1398/09/14
13:09:56
5.0 / 5
4239
تگهای خبر: امنیت , پلیس , حوادث , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی