كروكی های دستی پلیس حذف می شود

كروكی های دستی پلیس حذف می شود ایمن رها: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از اجرای پایلوت طرح كروكی الكترونیك تصادفات در پایتخت آگاهی داد.


سردار سید كمال هادیان فر در گفت و گو با ایسنا، در این زمینه اظهار داشت: در امتداد هوشمند سازی نیروی انتظامی، پلیس راهور نیز اقدامات مختلفی را در دستور كار قرار داده است كه یكی از این اقدامات الكترونیكی شدن كروكی های پلیس است.
وی با بیان این كه هم اكنون كروكی ها به شكل دستی ثبت می شود، اظهار نمود: از مدتی قبل برنامه ای را در پلیس راهور اجرا كردیم كه بر طبق آن بتوانیم كروكی ها را به شكل الكترونیكی ثبت نماییم این طرح هم اكنون در مرحله آزمایشی و اجرای پایلوت است و در صورت رفع معایب و مشكلات بزودی در سراسر كشور اجرا خواهد شد.
هادیان فر در باره اینكه اجرای پایلوت كروكی های الكترونیك در كدام شهر انجام می شود، اضافه كرد: ما نرم افزار مربوط به كروكی های الكترونیك را بر روی 10 دستگاه دست افزار( تبلت) نصب كرده و در اختیار مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی در تهران بزرگ قرار داده ایم اما بزودی با رفع معایب و انجام پشتیبانی های فنی این طرح را در سراسر كشور اجرا خواهیم كرد.
بگفته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، الكترونیكی شدن كروكی ها علاوه بر كاهش احتمال خطا، سبب افزایش سرعت رسیدگی به درخواست ها و ارائه خدمات نیز خواهد شد و علاوه بر آن، تبادل اطلاعات میان پلیس و سایر بخش ها نظیر بیمه نیز تسهیل می شود.
وی در مورد اعتبارات این طرح نیز اظهار داشت: پیگیری های لازم برای تامین اعتبارات این طرح صورت خواهد گرفت.

منبع:

1398/09/15
21:23:35
5.0 / 5
4730
تگهای خبر: بیمه , پلیس , تصادف , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی