سردار اشتری:

ترافیك یك سوژه ملی است

ترافیك یك سوژه ملی است به گزارش ایمن رها فرمانده ناجا اظهار داشت: تمام ظرفیت هایمان را برای محقق شدن طرح كاهش جان باختگان و تصادفات جاده ای به كار می گیریم ولی باید بدانیم كه ترافیك یك سوژه ملی است.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار حسین اشتری، بامداد چهارشنبه در طرح زمستانه پلیس راهور با اشاره به آمار كشته شدگان در تصادفات جاده ای اظهارداشت: بنا بر اعلام آمارهای رئیس پلیس راهور ناجا با اینكه در مجموع افزایش تلفات در تصادفات جاده ای را داشتیم، ولی امسال در مجموع كاهش كشته شدگان در تصادفات را داشته ایم.
وی اضافه كرد: تمام دستگاه ها باید برای كاهش تصادفات كمك كنند و عواملی كه موجب این می شوند كه تصادفات در جاده ها بیشتر شود بررسی شوند.
اشتری اشاره كرد: پس از عامل انسانی، صنعت خودرو، جاده های استاندارد و امدادرسانی سریع می تواند در كاهش جان باختگان تصادفات جاده ای تأثیر داشته باشد.
وی اضافه كرد: از شروع سال تابحال حدود ۱۰ درصد مجموع تمامی تصادفات و ۳ درصد جان باختگان تصادفات كاهش داشته است.
اشتری اظهار داشت: این آمار در شرایطی اعلام می شود كه از نوروز تا به امروز ۲.۵ درصد بر ترددها با عنایت به تعطیلاتی كه درانتها تابستان هم بود، اضافه شده است.
وی افزود: تمام ظرفیت هایمان را برای محقق شدن طرح كاهش جان باختگان و تصادفات جاده ای به كار می گیریم و با برنامه ریزی اهتمام داریم تا كاهش شایان توجهی دراین زمینه داشته باشیم اما باید بدانیم سوژه ترافیك یك سوژه ملی است.


منبع:

1398/09/21
15:33:03
5.0 / 5
4588
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی