نجات كودك گرفتار در زودپز توسط آتش نشانی بعلاوه عكس

نجات كودك گرفتار در زودپز توسط آتش نشانی بعلاوه عكس به گزارش ایمن رها كودك یك ساله ای كه داخل یك زودپز گرفتار شده بود با تلاش آتش نشانان رهاسازی شد.به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا ساعت ۱۵ روز گذشته والدین یك كودك طی تماس با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام نمودند كه كودك خردسالشان در زودپز گرفتار شده است. با بیان این حادثه به سامانه ۱۲۵ و درخواست كمك از جانب والدین این كودك، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۹۲، به محل حادثه واقع در محله تهرانپارس، خیابان امین اعزام شدند.

بر اساس اظهارات والدین این كودك، پسر خردسال آنها سرگرم بازی بود كه ناگهان به داخل زودپز می رود و در آن گرفتار می شود. والدین این كودك هم بعد از آن كه متوجه گرفتار شدن این كودك در زودپز می شوند تلاش می كنند كه او را رها كنند اما موفق نمی شوند.

مهرداد باقری - فرمانده آتش نشانان اعزامی - ضمن تایید وقوع این حادثه اظهار نمود: آتش نشانان پس از وقوع این حادثه به سرعت به محل اعزام شدند و با استفاده از تجهیزات و ابزار لازم قسمتی از بدنه زودپز را برش دادند سپس با استفاده از مواد لغزنده كودك را از داخل زودپز بیرون آوردند.

به گفته فرمانده آتش نشانان اعزامی كودك بعد از حادثه صدمه ای ندیده است و آتش نشانان بعد از رهاسازی او محل حادثه را به مقصد ایستگاه خود ترك كردند.

منبع:

1398/09/24
22:28:38
5.0 / 5
4455
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی