سردار رحیمی در جمع خبرنگاران:

دستگیری اوباشی كه فروشگاه ها و پمپ های بنزین را آتش زدند

دستگیری اوباشی كه فروشگاه ها و پمپ های بنزین را آتش زدند ایمن رها: رئیس پلیس پایتخت اظهار داشت: اوباشی كه فروشگاه رنجیره ای شعبه تهرانپارس و پمپ بنزین محلاتی را آتش زدند دستگیر شدند.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت ظهر امروز در حاشیه سومین طرح برخورد با اراذل و اوباش در جمع خبرنگاران اظهار نمود: در این مرحله از طرح برخورد با اراذل و اوباش و همین طور مزاحمین نوامیس یكسری پرونده های خاص هم به اجرا گذاشته شد.
وی اضافه كرد: نخستین مورد شناسایی و دستگیری عاملین تخریب اموال خصوصی و عمومی در محله خاك سفید بودند كه به دنبال آشوب های اخیر و با پیگیری های انجام گرفته تعداد ۴ نفر از افراد شرور كه اقدام به تخریب فروشگاه جانبو شعبه تهرانپارس و تخریب اموال عمومی داشتند دستگیر شدند سركرده این گروه از اراذل نامی و سطح یك شهر تهران است.
سردار رحیمی افزود: مورد بعدی شناسایی و دستگیری عاملین تخریب پمپ بنزین محلاتی بودند كه به دنبال آشوب های اخیر برخی از اوباش به سركردگی «ر. ش» با حضور در پمپ بنزین محلاتی اقدام به تخریب و تحریق جایگاه سوخت مورد نظر كرده كه با اقدامات اطلاعاتی سركرده این باند به همراه هفت نفر دیگر دستگیر شدند.
رئیس پلیس پایتخت اضافه كرد: در امتداد اجرای طرح اقتدار (دستگیری اراذل و اوباش، مزاحمین نوامیس و …) تعداد ۷ نفر از اراذل و اوباش سطح یك و دو تهران بزرگ كه با وجود ابلاغ دستور قضائی از حضور در یگان های تابعه جهت معرفی خود استنكاف كردند دستگیر و به مراجع قضائی عرضه شدند كه در همین جا به این افراد آگهی می دهم هر چه سریع تر خودشان را به نخستین كلانتری معرفی كنند.
وی اشاره كرد: معرفی بعدی شناسایی و دستگیری عاملین ایجاد رعب و وحشت در محله ۱۳ آبان بود. در تاریخ ۹۸.۹.۲۶ برخی از اوباش نوپای محله ۱۳ آبان در خیابان اصلی ۱۳ آبان ضمن درگیری و نزاع دسته جمعی با ایجاد رعب و وحشت، فحاشی، عربده كشی و هیاهو برای اهالی محل ایجاد مزاحمت داشته كه تعداد ۴ نفر شناسایی و دستگیر شدند.
رئیس پلیس پایتخت اشاره كرد: این متهمین دارای سوابقی مختلفی چون ضرب و جرح با قمه، درگیری با مأمورین، سرقت و شرب خمر، قدرت نمایی، حمل و نگهداری قمه برای ارتكاب جرم بودند.
وی اظهار نمود: مورد دیگر شناسایی و دستگیری عاملین درگیری و نزاع محله گل حصار و تخریب ایستگاه پلیس بودند. در تاریخ ۹۸.۹.۱۷ برخی از اوباش نوپای محله گل حصار شهرری بعد از شرب خمر با یك دستگاه خودروی پژو با در دست داشتن قمه و چاقو و عربده كشی و تظاهر مستانه با یكدیگر درگیر و به سمت ایستگاه پلیسی كه در محل بوده است هجوم برده و مبادرت به تخریب ایستگاه كرده كه با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی تعداد ۶ نفر متهم دستگیر و خودروشان توقیف شده است.
سردار رحیمی افزود: این متهمان دارای سوابقی همچون شرب خمر، درگیری و شرارت بوده اند.
وی اضافه كرد: مورد بعدی دستگیری عاملین نزاع دسته جمعی مسلحانه در محله بهمنیار بوده است؛ یك فقره درگیری و نزاع دسته جمعی توسط اوباش محله بهمنیار با استفاده از یك قبضه سلاح شكاری كه سبب ایجاد رعب و وحشت، بی نظمی در نظم عمومی و سلب آسایش شهروندان شده است كه با اقدامات اطلاعاتی ۷ نفر از این متهمان دستگیر شدند. این متهمان دارای سوابق مختلفی هستند.
وی اضافه كرد: مورد بعدی شناسایی و دستگیری حاملین سلاح و مهمات در بستر فضای حقیقی و مجازی بوده است، در امتداد اجرای طرح مبارزه با اراذل و اوباش ضمن رصد فضای مجازی و فعال سازی شبكه منابع و مخبرین تعداد ۱۱ نفر از حاملین و قاچاقیان سلاح و مهمات غیرمجاز شناسایی كه با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی و پیشدستانه دستگیر كه از آنان تعداد ۹ قبضه سلاح شكاری، دو قبضه شبه سلاح و به همراه بیشتر از هزار فشنگ جنگی كشف شده است.


منبع:

1398/10/03
12:44:44
5.0 / 5
4787
تگهای خبر: پلیس , حریق , خودرو , سرقت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی