اشتری:

آشوبهای اخیر از كینه دشمن بود

آشوبهای اخیر از كینه دشمن بود ایمن رها: فرمانده ناجا با اشاره به اینكه دارای امنیت باثباتی در كشور هستیم اظهار داشت: آشوبهای اخیر از كینه دشمن بود كه بر بستر یك سوژه اقتصادی و اجتماعی سوار شد اما با هوشیاری مردم در كمتر ۷۲ ساعت خنثی شد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری در مراسم چهل و دومین مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین كه قبل از بامداد امروز انجام شد اظهار نمود: خدا را شاكرم كه توفیق نصیبمان شد در این میدان حضور داشته باشیم و شاهد اقدامات خوب و رزمایش میدانی باشیم. این برنامه بسیار مبتكرانه و انقلابی بود و امیدواریم شعارهای داده شده و رزمایش انجام شده سبب خیر و بركت باشد كه بتوانیم در خدمتگزاری به مردم كوشا باشیم.

وی افزود: یكی از مهمترین عوامل مورد نیاز همه جوامع بشری امنیت است. اگر امنیت نباشد اقتصاد، فرهنگ، كسب و كار و دانشگاه و علم اندوزی میسر نیست. در سایه امنیت انسان رشد كرده و شكوفا می شود و خدا را شاكریم كه دارای امنیت با ثباتی در كشور هستیم.
فرمانده ناجا اظهار نمود: عوامل و پایه های اصلی این امنیت هدایتهای مقام معظم رهبری، مردم، آمادگی و هوشیاری نیرو های مسلح، به خصوص نیروهای انتظامی است كه به حول قوه الهی این امنیت با ثبات هر روز ارتقاء می یابد.
وی با تاكید بر اینكه دشمن متوجه شده كه بالاترین سرمایه ما امنیت است اظهار داشت: اقتداری كه امروز جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف دارد بی نظیر است. با وجود تمام تحریم های ظالمانه، توطئه ها و ۴۰ سال تهدید، مردم ما مقاوم بر پای ارزش های خود ایستادند و مقاومت كردند.
سردار اشتری با اشاره به اینكه تمام آزادگان دنیا هم مقاومت را از دوران مقدس ما الگو گرفتند اظهار نمود: ما در ابعاد مختلف مورد هجمه قرار گرفتیم اما ملت ایران به پشتوانه اعتقاد و پیروی از ولایتش پیروز شد.

فرمانده ناجا اضافه كرد: آشوبهای اخیر نیز از كینه دشمن بود كه بر بستر یك سوژه اقتصادی و اجتماعی سوار شد اما با هوشیاری مردم در كمتر ۷۲ ساعت خنثی شد. ما كشوری در حال رشد و پیشرفت و خاری در چشم دشمنان هستیم.
وی با اشاره به اینكه اگر ۴۰ سال قبل را مرور نماییم می بینیم دشمن هر توطئه ای را انجام داد، خنثی شد اظهار داشت: مطمئنا ما در گام دوم قوی تر و هوشمندتر از گام اول پیش می رویم و آنها را خنثی خواهیم كرد.
فرمانده ناجا با اشاره به اینكه دانشجویان وظیفه دارند از نظر معنوی ارتقاء یابند اشاره كرد: سربازان ولایت باید بُعد معنوی قوی داشته باشند و روز به روز ارتقاء یابند و در این راه باید علاوه بر اینكه بنیان های مكتبی خودرا تقویت نماییم، از فضایی كه در آن قرار گرفتیم استفاده نمائیم و معنویت را نیز افزایش دهیم.

وی افزود: سوژه بعدی نظم و انظباط است كه باید سر لوحه كار خود قرار دهیم و برمبنای بخشنامه انظباطی نیروهای مسلح بند بند آنرا اجرا نماییم. همین طور سوژه دیگر نیز حفظ آمادگیهای جسمانی چه در مراكز آموزشی و چه در حین خدمت است. همین طور تاكید بر علم افزایی و ارتقاء علمی یكی از خواسته های فرمانده معظم كل قواست.

فرمانده ناجا افزود: محیط دانشگاه یك محیط علمی و معنوی و انظباطی باید باشد. ما به این سمت پیش می رویم كه پلیس تراز انقلاب اسلامی باشیم. حرف های بودن نیز ابعاد متفاوتی دارد. پلیس باید به این سمت حركت نماید كه روند رو به رشد پلیس نیز بیان كننده پیشرفت رو به جلو بوده است. پلیس تراز انقلاب اسلامی و پلیس تمدن اسلامی باید خودرا در آن جهت پیشرفت قرار دهد و الگویی برای تمام كشور باشد.
وی با اشاره به اینكه سوژه بعدی هم اساتید مراكز آموزشی ما است اظهار داشت: ما از اساتید مجرب استفاده می نماییم. باید روز به روز روحیه معنوی انقلابی جهادی و خدمت مومنانه و استفاده از علومی كه با مكتب اسلامی ما مطابقت داشته باشد را افزایش دهیم. باید بهترین اساتید از ابعاد مختلف در مراكز آموزشی ما باشد. همین طور فارغ التحصیلان ما نیز به سبب داشتن فضای علمی، دینی و انقلابی باید با دیگران متفاوت باشند.

اشتری اظهار نمود: امروز كار نیروی انتظامی به سبب گستردگی و تنوع و اینكه با مردم سر و كار دارد كار پیچیده و سختی است. كسانی می توانند در مقابل توطئهها و جرایم سر بلند و پیروز باشند كه به موارد گفته شده توجه نمایند.

وی با تاكید بر اینكه دانشجویان فعلی غالبا متولدین دهه سوم و چهارم هستند خطاب به آنها اظهار داشت: شما باید برمبنای اهداف حكیمانه فرمانده كل قوا كارها را ادامه دهید. به همین اندازه كه كار ما رو به رشد است دشمن نیز هر روز مقابل ما كار می كند.

سردار اشتری درانتها اظهار داشت: ما به سمت پلیس هوشمند هم گام برمی داریم یكی از اهداف ما این است كه تا ۱۴۰۰ به این امر دست یابیم. گامهای خوبی نیز برداشته شده كه امیدواریم به آن افق پیش بینی شده دست یابیم.
منبع:

1398/10/04
14:20:13
5.0 / 5
4324
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی