سرهنگ آذین به مهر خبر داد:

دستگیری عامل قتل در یكی از دانشگاه های تهران

دستگیری عامل قتل در یكی از دانشگاه های تهران ایمن رها: رئیس كلانتری 134 شهرك قدس، از دستگیری عامل قتل در دانشگاه امام صادق (ع) آگاهی داد.سرهنگ ضرغام آذین رئیس كلانتری ۱۳۴ شهرك قدس در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: حدود ۱.۵ ساعت پیش افرادی كه در همسایگی دانشگاه امام صادق (ع) زندگی می كردند با مركز فوریت های پلیس (۱۱۰) تماس می گیرند و قتلی را گزارش می كنند.
وی اضافه كرد: پس از این تماس، تیم عملیات كلانتری ۱۳۴ در محل حاضر می شود و تحقیقات شروع می شود و مشخص می شود كه درگیری بین دو تن از كارمندان این دانشگاه بوده است.
رئیس كلانتری ۱۳۴ اظهار داشت: طی یك عملیات پلیسی، متهم در خیابان خوردین دستگیر می شود و به قتل اقرار می كند و علت قتل را هم اختلاف مالی و كاری عنوان می كند.
وی اظهار داشت: قاتل كه فردی ۴۴ ساله است می گوید كه من نگهبان دانشگاه امام صادق بودم و مقتول كه فردی ۴۷ ساله است مدیر عمومی و مسئول تداركات دانشگاه امام صادق بوده است كه از مدت ها قبل با هم اختلاف مالی و كاری داشتیم.
سرهنگ آذین اشاره كرد: این متهم در بخش دیگری از اظهاراتش عنوان می كند كه امشب هنگامی كه مسئول تداركات (مقتول) محل را ترك كرده و قصد رفتن به خانه را داشته است درگیری بین ما پیش می آید و با یك میلگرد به سر او ضربه وارد كردم كه این ضربه موج كشته شدن و جان باختن او می شود.
رئیس كلانتری ۱۳۴ اضافه كرد: باتوجه به اقرار متهم، پرونده در اختیار مرجع قضائی برای رسیدگی بیشتر قرار گرفت.


منبع:

1398/10/23
14:06:16
5.0 / 5
4360
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی