رییس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی خبر داد

برگزاری همایش نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید

برگزاری همایش نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید به گزارش ایمن رها رئیس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی با اشاره به برگزاری همایش «نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید» اظهار داشت: می توانیم امنیت را در این عرصه برقرار نماییم تا نقشه راهی تنظیم شود و در چند سال آینده امنیت در حوزه اقتصاد داشته باشیم.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار محمد قصری نیز با اشاره به برگزاری نخستین همایش «نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید»، اظهار داشت: فعالیت در این عرصه یك دهه قدمت دارد. در سال ۸۸ وقتی مباحث امنیت اقتصادی عنوان شد، مشخص شد كه یكی از اصلی ترین نبردها با استكبار در حوزه اقتصادیست.
وی افزود: در تاریخ ۵ اسفند ۸۸ حدودا چنین همایشی در آذربایجان شرقی اجرا شد. آن همایش هم نقطه آغازی برای حركت در محیط اقتصادی كشور با رویكرد امنیت بود. ما حدودا چند سال تحقیقات انجام دادیم كه به یكسری از بایدها و نبایدها منجر گردید.

سردار قصری با اشاره به اینكه شاهد می باشیم كه همه ساله رویكرد های مقام معظم رهبری در نام گذاری سال ها در حوزه اقتصادی بود كه اوج آنرا در بهمن ۹۷ شاهد بودیم، اظهار داشت: همین طور یكی از محور های گام دوم انقلاب اقتصاد بود، در اینجا به این نتیجه رسیدیم كه باید نیروی انتظامی نقش جدیدی را ایفا كند و برای رسیدن به اهداف وارد عمل شود.
وی ادامه داد: در این دوره فرماندهی انتظامی تهران بزرگ این آمادگی را اعلام نمود كه در حوزه امنیت و اقتصاد ایفای نقش كند. همایش «نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید» نیز كه فردا برگزار می گردد به صورتی با فراخوان دست اندركاران حوزه اقتصادی این نكته را اعلام می كند كه ما می توانیم امنیت را در این عرصه برقرار نماییم تا نقشه راهی تنظیم شود و در چند سال آینده امنیت در حوزه اقتصاد داشته باشیم. طبیعتاً باید الزامات و بایدها و نباید هایی تعیین نماییم كه منجر به تصویب قوانینی شود كه احساس امنیت سرمایه گذاران در محیط كسب و كارشان را تامین كند.
سردار قصری اظهار نمود: این همایش نقطه آغاز بشمار می رود و ما در حال فراخوان هستیم كه فعالان حضور پیدا كنند.
بر طبق این گزارش همایش «نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید» از ساعت ۹ بامداد فردا در سالن اجلاس سران برپا خواهد شد.
منبع:

1398/10/30
13:38:33
5.0 / 5
4780
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی