مراسم آخر دوره تربیت هنرجویان جوان ناجی هنر برگزار گردید

مراسم آخر دوره تربیت هنرجویان جوان ناجی هنر برگزار گردید به گزارش ایمن رها نخستین همایش هنرجویان موفق نیروی انتظامی با حضور معاون اجتماعی نیروی انتظامی و رئیس هیئت مدیره ناجی هنر برگزار گردید.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار "احمد نوریان" در نخستین همایش هنرجویان موفق نیروی انتظامی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید گرانقدر سردار سپهبد "حاج قاسم سلیمانی" و همرزمانش و جان باختگان حادثه هواپیمای اوكراینی و مراسم خاكسپاری در استان كرمان، از موسسه ناجی هنر به علت فعالیتهای مطلوب و توسعه ای تقدیر و تشكر كرد و اظهار داشت: ابتكار عمل و جدیت موسسه ناجی هنر در كشف استعدادهای هنری از درون خانواده های كاركنان با برگزاری نخستین دوره تربیت هنرجویان در دانشكده صدا و سیما یك اتفاق خوشایند و نقطه عطفی در فعالیت های این موسسه و به تعبیری در نیروی انتظامی است.
وی با اشاره به عمر نزدیك به دو دهه موسسه ناجی هنر عنوان كرد: این مجموعه شكل گرفت به جهت اینكه با حمایت پلیس ظرفیت هنری جامعه با تولید فیلم و سریال تقویت شود ضمن اینكه از گونه (ژانر) پلیسی برای پیشبرد مأموریت های ناجا استفاده نماییم.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی در ادامه خاطرنشان كرد: با گذشت نزدیك به دو دهه از عمر پرفراز و نشیب موسسه ناجی هنر، فرآیند تولیدات این مجموعه مثبت ارزیابی می شود و به شكر خدا موسسه توانسته است كارنامه موفقی را عرضه نماید.
سردار نوریان افزود: در دور جدید قرار ما بر این است كه با موقعیت یابی راهبردی و احصاء مزیت ها شامل قوت و فرصت ها و چالش های فراروی بخصوص صدمه شناسی وضعیت موجود و لحاظ افق های نو، مرحله جدید فعالیتهای ناجی هنر را با حمایت و پشتیبانی فرماندهی نیرو آغاز نماییم.
او همینطور عنوان كرد: موسسه ناجی هنر تا این تاریخ عموما روی ساخت فیلم و سریال متمركز بوده است اما در صدد هستیم كه به دیگر عرصه های متنوع هنری كه تسهیل كننده اجرای مأموریت های نیروی انتظامی هم می باشد، بپردازیم ؛ ضمن اینكه یك هیئت اندیشه ورز مركب از اساتید و هنرمندان متعهد و صاحب نظر بعنوان عقبه فكری موسسه وجود دارد كه در تصمیم سازی به هیئت مدیره كمك می كنند.
سردار نوریان تصریح كرد: موسسه ناجی هنر این ظرفیت را دارد كه در انتقال پیام اثربخش و ماندگار ایفای نقش كند در واقع كسی كه بتواند احساس و اندیشه را خلاقانه كنار هم تركیب و پیامی را منتقل كند و مخاطب را تحت تأثیر قرار دهد و به عبارت دیگر بتواند بر عواطف و احساسات مخاطب اثر بگذارد و تحسین بینندگان را به دنبال داشته باشد.
وی عنوان كرد: همه آنچه در اطرافشان می گذرد را می بینند اما هنرمند كسی است كه بتواند زیبایی ها و حقایق را با دقت نظر ببیند ؛ خداوند تبارك و تعالی این عالم را در اوج هنرمندی آفریده است، هر اثر هنری برای خلق شدن احتیاج به یك هنرمند دارد كسی می تواند كار هنری كند كه قادر باشد هوشمندانه یك معنا و مفهوم را با مهارت و توانمندی و استعداد خدادادی در چارچوب یكی از گونه های هنری به تصویر كشیده و قدرت خلق زیبایی داشته باشد ؛ درواقع هنرمند باید كاری كند كه مخاطب را به فكر وادار كند و پیام را در وجود وی جاگیر و نهادینه كند.
معاون اجتماعی نیروی انتظامی همینطور اظهار داشت: از سویی باید خودباوری هنرجویان جوان و مستعد را تقویت كرده و بگونه ای آنان را تشویق نماییم كه بتوانند استعدادهای خدادادی را شكوفا كرده و با توانمندی هرچه بیشتر گام های موثر و محكم تری در خلق آثار هنری پرارزش و فاخر بردارند.
سردار نوریان تصریح كرد: باید یك هنرمند هویت و اصالت خویش را حفظ كند با یك تشویق مغرور نشود بلكه یك هنرمند به تناسب بالا رفتن توانمندی خود باید تواضع بیشتری داشته باشد؛ به صورتی كه افتخار خانواده، كشور و جهان اسلام باشد مثل سردار شهید سپهبد "حاج قاسم سلیمانی" كه هنر درست زندگی كردن پر خیر و بركت و هنر عبور پیروزمندانه از دنیا را با شهادت به دست شقی ترین عنصر خبیث در این عصر و نسل به همگان آموخت و با اقتدا به علمدار كربلا و اطاعت از ولی فقیه زمان پرچمدار عزت مسلمین و الگوی مبارزان با استكبار جهانی به سركردگی آمریكای جنایتكار شد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی افزود: با تواضع كاری كه حاج قاسم داشت خیلی از فعالیتهای ایشان اطلاعی نداشتند اما پس از شهادت بتدریج ابعاد فعالیت ایشان باز خواهد شد، این را بدانید پس از شهادت بطور قطع دشمنان بیشتر از او خواهند ترسید چونكه شهید تكثیر خواهد شد.1398/11/06
21:58:00
5.0 / 5
4366
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی