حادثه ساز شدن شارژ غیر اصولی كپسول خاموش كننده

حادثه ساز شدن شارژ غیر اصولی كپسول خاموش كننده ایمن رها: عدم رعایت نكات ایمنی به هنگام شارژ كپسول خاموش كننده آتش موجب انفجار شدید و مصدومیت یك نفر شد.


پس از شنیدن صدای انفجار و فریاد كمك خواهی شخص حادثه دیده، همسایگان سراسیمه به محل حادثه رفتند و با صحنه مصدومیت شدید كارگر كارگاه شارژ خاموش كننده مواجه شدند كه بلافاصله ضمن تماس با سامانه 125 از آتش نشانی درخواست كمك فوری كردند.
براساس این گزارش، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به محض آگاه شدن از این حادثه در ساعت ۱۴ دیروز به سرعت آتش نشانان ایستگاه ۳۷ و همچنین گروه امداد ونجات ۲ این سازمان را روانه شهرك مسعودیه، خیابان پیام كرد.
حمزه جوادی فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره این حادثه گفت: بنا به اظهار شاهدان، در یك كارگاه ناایمن و غیر اصولی شارژ خاموش كننده آتش، شخصی در حال شارژ كردن یكی از خاموش كننده ها بود كه به دلیل رعایت نكردن نكات ایمنی، یك دستگاه خاموش كننده در حال شارژ به یكباره منفجر شد.
وی افزود: براثر این حادثه این كارگربه شدت از ناحیه دست چپ و پای راست دچار آسیب و نیز شكستگی شد كه نیروهای آتش نشانی بلافاصله كارگرمصدوم را از محل حادثه خارج كرده و پس از حاضر شدن عوامل اورژانس درمحل، وی را جهت مداوای اولیه و نیز انتقال به بیمارستان تحویل آنان دادند.
این فرمانده آتش نشانی با اعلام این كه تحقیقات بیشتر در این خصوص هم چنان از سوی كارشناسان این سازمان ادامه دارد، اضافه كرد: با ایمن كردن كامل محل و دادن تذكرات لازم ایمنی به حاضرین، آتش نشانان به عملیات خود پایان دادند.
1396/04/13
15:05:58
5.0 / 5
5225
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی