هیچ مأمور ناجا در حوادث اخیر به شهادت نرسید، ماموران مسلح نبودند

هیچ مأمور ناجا در حوادث اخیر به شهادت نرسید، ماموران مسلح نبودند ایمن رها: رئیس پلیس كشور اظهار داشت: در اغتشاشات اخیر، ماموران ما مصدوم شدند اما هیچ كس به شهادت نرسید.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار حسین اشتری در حاشیه اولین همایش ملی ناجا و تمدن نوین اسلامی در پاسخ به سؤالی درباره اغتشاشات اخیر و دستگیرشدگانی كه توسط پلیس بازداشت شدند، اظهار داشت: در همان روز نخست پالایشی انجام شد و كسانی كه احتمال می دادیم نقشی در تخریب ها نداشتند رها شدند.
وی افزود: البته تعداد دیگری هم وجود داشتند كه هنوز نقش شان در اتفاقات و تخریب ها مشخص نشده و بررسی آنها تكمیل نشده بود بنابراین برای آنچه در آینده به كارشان رسیدگی شود آزادشان كردیم و مقرر شد هر روز برای معرفی خود به كلانتری رجوع كنند تا بررسی پرونده آنها تكمیل شود.
رئیس پلیس كشور در مورد تعداد شهدا و مجروحان ناجا در حادثه اخیر اظهار داشت: خوشبختانه در این آشوب ها نیروی انتظامی هیچ شهیدی نداشت ولی تعداد زیادی از نیروهای ما مصدوم شدند.
سردار اشتری درباره استفاده نیروهای انتظامی از سلاح جنگی در این اتفاقات اظهار داشت: طبق دستورالعملی كه داده شد و برپایه آن مأموران ما در صحنه حاضر شدند به هیچ وجه مجهز به سلاح جنگی نبودند.
وی در پاسخ به سوالی در مورد بررسی ماجرای خودكشی یكی از دستگیرشدگان در كلانتری اظهار داشت: هم اكنون این مورد در دست بررسی می باشد و ما پیگیر مشخص شدن مبحث هستیم.
رئیس پلیس كشور در پاسخ به سؤال دیگری درباره آمار كشته شدگان در این حوادث اظهار داشت: مبحث قابل تأمل آن است كه از نظر ما كشته سازی دراین ماجرا مشكوك است و این مورد هم توسط همكاران ما در حال بررسی است.
سردار اشتری در انتها در واكنش به فراخوان یك سری از شبكه ها برای حمله به نیروهای نظامی و انتظامی اظهار داشت: این صحبت ها شایعاتی بیش نیست و هیچ گاه عملی نخواهد شد.

1396/10/29
18:31:12
5.0 / 5
4776
تگهای خبر: پلیس , حوادث , مصدوم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی