آماده باش پلیس برای شهرآورد

آماده باش پلیس برای شهرآورد به گزارش ایمن رها رئیس پلیس پایتخت از آماده باش این پلیس برای برگزاری شهرآورد 91 اطلاع داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه ی اجرای ششمین مرحله از طرح كاشف، با حضور در جمع خبرنگاران به برگزاری دیدار روز پنج شنبه دو تیم پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی اشاره نمود و اظهار داشت: نیروی انتظامی تمهیدات كاملی را برای برگزاری شهرآورد اتخاذ نموده است، چه در داخل ورزشگاه و چه در محیط های پیرامونی آن تأمین امنیت و مدیریت ترافیك بر عهده نیروی انتظامی است.
وی با اشاره به اینكه در این حوزه مسؤلان ذی ربط همكاری لازم را با پلیس دارند تصریح كرد: پیشبینی كرده ایم از ساعاتی پیش از شروع بازی درهای پاركینگ ها باز شود. البته سفارش ما به تماشاگران این است كه برای حضور در ورزشگاه آزادی از ناوگان حمل و نقل عمومی نظیر مترو و اتوبوس استفاده كنند.
به گفته وی، تمهیدات ترافیكی ویژه این دیدار از بامداد روز پنج شنبه در اطراف ورزشگاه آزادی اجرا خواهد شد و عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی در محل حضور خواهند داشت.
رئیس پلیس پایتخت از طرفداران دو تیم پرسپولیس و استقلال و هم مدیران و مسؤلان هر دو تیم هم خواست كه ضوابط و مقررات را رعایت كرده و همكاری لازم را با پلیس داشته باشند.
وی همینطور از دیدار پلیس با لیدرهای دو تیم اطلاع داد و اظهار داشت: همكاران من در جلسات مشترك با لیدر های دو تیم از آنها خواسته اند كه ضمن رعایت قوانین احترام و حرمت طرفین را حفظ كنند كه خوشبختانه لیدرها و طرفداران همكاری خوبی با پلیس داشته و در قالب ضوابط و مقررات هم فعالیت خواهند كرد.
رحیمی همینطور با اشاره به آن دسته از طرفداران دو تیم كه امكان دارد از شهرهای دیگر از امشب در اطراف ورزشگاه مستقر شوند اظهار داشت: در این حوزه هم هماهنگی های لازم را انجام داده ایم و و چندین تیم از پلیس از عصر امروز در اطراف ورزشگاه آزادی و محل استقرار این افراد حضور خواهند یافت.
رحیمی همینطور تصریح كرد كه با عنایت به فروش الكترونیكی بلیت، افرادی كه بلیت این دیدار را به شكل اینترنتی و از راه سامانه خریداری نكرده اند به ورزشگاه رجوع نكنند چون كه اجازه ورود به این افراد داده نشده و بلیت فروشی در محل هم صورت نخواهد گرفت.
رحیمی با اشاره به اینكه خود هم در ورزشگاه حضور خواهد داشت، اظهار داشت: امیدوارم كه با همكاری طرفداران و دو تیم دیداری پرشور و در كمال امنیت داشته باشیم.1398/11/16
23:03:32
5.0 / 5
4571
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی