فرمانده ناجا:

طرح معامله قرن چیزی جز خیانت قرن نیست

طرح معامله قرن چیزی جز خیانت قرن نیست به گزارش ایمن رها فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: اجرای طرح معامله قرن توسط نظام سلطه به همراه ایادی صهیونیست و مرتجعین منطقه ای آن، چیزی جز خیانت قرن در حق مردم مظلوم فلسطین و دیگر آزادیخواهان جهان نیست.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار حسین اشتری قبل از ظهر جمعه در مراسم یادبود شهدای پایگاه حضرت خاتم الانبیا (ص) مسجد محمدی (ص) كاشان با اشاره به اینكه تنها راه ایستادگی در مقابل توطئه ها و دسیسه های دشمن اطاعت از ولی فقیه است، گفت: خیر دنیا و آخرت همه ما در اطاعت از ولی فقیه است.
وی با اشاره به اینكه مردم تبعیت خویش را از رهبر معظم انقلاب ثابت برده اند، اظهار داشت: لازم است مسئولین هم با انجام اقدامات عملی و اجرای دستورات و فرامین رهبری تبعیت خویش را از ولی فقیه نشان دهند.
فرمانده نیروی انتظامی كشور با اشاره به اینكه دشمن به دنبال این است كه عظمت، شكوه، بیعت و وحدت مردم پس از شهادت سردار سلیمانی را خدشه دار كند، خاطرنشان كرد: استكبار و نظام سلطه همینطور تمام تلاش خویش را می كند تا انتخابات پیش رو و راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور كم مردم همراه باشد كه به فضل خدا در اجرای این نقشه خود ناكام خواهد ماند.
وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس و فرمایشات رهبر معظم انقلاب به مردم و مسئولین برای برگزاری باشكوه این رویداد ملی اشاره كرد: همچون مهمترین معیارهایی كه رهبر انقلاب برای انتخاب فرد اصلح بیان فرمودند انقلابی بودن، جهادی بودن، عادل بودن و مردمی بودن است.
سردار اشتری با اشاره به اینكه حضور حداكثری و انتخاب اصلح مهمترین مؤلفه های برگزاری یك انتخابات پرشكوه است، اذعان داشت: به فضل خدا با برگزاری این انتخابات دشمن همانند ۴۱ سال قبل در اجرای دسیسه های خود ضد مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی شكست خواهد خورد.
وی با اشاره به شهادت سردار سلیمانی بیان داشت: بهترین تعبیر را از شهید سلیمانی، رهبر معظم انقلاب داشتند كه از شخصیت این شهید بزرگوار بعنوان مكتب یاد كردند.
شهید سلیمانی با ایجاد جبهه مقاومت در منطقه و مبارزه با داعش سبب تحقیر آمریكا و استكبار جهانی شد
فرمانده نیروی انتظامی كشور با بیان رشادت ها و دلیری های این رزمنده و سرباز ولایت در دفاع مقدس و پس از آن در دفاع از حریم خاندان (ع) اضافه كرد: سردار شهید سلیمانی با ایجاد جبهه مقاومت در منطقه و مبارزه با داعش سبب تحقیر آمریكا و استكبار جهانی شد.
وی از خلق شجره خبیثه داعش توسط آمریكا سخن گفت و تصریح كرد: آمریكا و استكبار جهانی همراه با مزدوران صهیونیستی و مرتجع منطقه با خلق داعش در نظر داشتند تا اسلام و انقلاب اسلامی ایران را از بین ببرند كه تمام نقشه های آنها به سبب تلاش مجاهدانه رزمندگان جبهه مقاومت منجر به شكست شد.
سردار اشتری با اشاره به اینكه اگر در هزاران كیلومتر دور از مرزهای كشور با داعش نمی جنگیدیم مجبور بودیم در مرزهای كشور با این شجره خبیثه بجنگیم، گفت: داعش می خواست با كشاندن جنگ به داخل كشور ما امنیت شهر و روستاهای ایران را از بین ببرد كه افرادی مثل شهید سلیمانی با مبارزه مجاهدانه در مقابل این گروهك تروریستی امنیت را به مردم ایران و منطقه هدیه دادند.
شهدا در هر وصیتنامه خود تاكید و سفارش بر تبعیت از ولی فقیه داشتند
وی یكی از مهمترین خصوصیات شهید سلیمانی را تبعیت از ولی فقیه دانست و اظهار داشت: شهدای گرانقدر ایران اسلامی به صورت متوسط در هر وصیتنامه خود سه بار تاكید و سفارش بر تبعیت از ولی فقیه زمان می كرده اند و بر همین مبنا شهید سلیمانی هم در این راه تا جان در بدن داشت خویش را ملزم به تبعیت از ولی فقیه كرده بود.
فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینكه مقاومت و ایستادگی در مقابل ظلم و نظام سلطه جهانی یكی از پایه های انقلاب اسلامی ایران است، خاطرنشان كرد: در صورتیكه در مقابل متجاوز به كشور مقاومت نكنیم سرنوشتی ذلت بار در انتظارمان است.
استقامت در مقابل استكبار منجر به پیروزی می شود
وی با اشاره به اینكه در مقابل استكبار هر جا استقامت كردیم پیروز شدیم، اشاره كرد: هر زمانی هم كه در مقابل آمریكا و استكبار مقاومت نكردیم و چشم هایمان به بیرون از مرزهای كشور بود در آن زمان ها شكست خوردیم.
سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینكه معامله قرن خیانت قرن است، اضافه كرد: مهمترین هدف اجرای این طرح ظالمانه سلطه بر فلسطین و چپاول اموال و منابع این كشور مسلمان است.
وی با اشاره به اینكه آمریكا و صهیونیسم هیچگاه دلشان به حال مردم نسوخته است، تصریح كرد: اجرای طرح معامله قرن توسط نظام سلطه به همراه ایادی صهیونیستی و مرتجعین منطقه ای آن چیزی جز خیانت قرن در حق مردم مظلوم فلسطین و دیگر آزادیخواهان جهان نیست.


1398/11/19
20:22:15
5.0 / 5
3990
تگهای خبر: امنیت , نیروی انتظامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی