قاچاق مارماهی های زنده و كمیاب از اروپا

قاچاق مارماهی های زنده و كمیاب از اروپا به گزارش ایمن رها یك فروشنده غذاهای دریایی به علت قاچاق بیشتر از ۵۳ میلیون پوند مارماهی زنده و كمیاب به خارج از انگلیس، مجرم شناخته شد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، "گیلبرت خوو"، ۶۶ ساله بین سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ میلادی بچه مارماهی های نادر و در معرض خطر را با پنهان كردن زیر ماهی های دیگر از لندن به هنگ كنگ قاچاق كرده است.
او بعد از آن كه مأموران مرزبانی انگلیس ۲۰۰ كیلوگرم مارماهی اروپایی را كه از نظر خطرپذیری در معرض انقراض هستند در فرودگاه "هیترو"ی لندن كشف و ضبط كردند، دستگیر شد. این كشف نخستین توقیف در نوع خود به حساب می آید.
گیلبرت خوو در سه مورد عدم اطلاع رسانی در مورد جابه جایی حیوانات و سه مورد فرار از ممنوعیت یا محدودیت صادرات كالا در روز گذشته (جمعه) در دادگاهی در لندن مجرم شناخته شد.
دادستانی اعلام نموده كه وی بیشتر از پنج میلیون بچه مارماهی را طی یك دوره دو ساله با ارزش خرده فروشی بیشتر از ۵۳ میلیون پوند به شرق آسیا قاچاق كرده است. سود حاصل از قاچاق مارماهی غیرقانونی به هنگ كنگ و خاور دور قابل توجه است و دادستانی لندن در حفاظت از حیات وحش صدمه پذیر در مقابل جنایتكارانی كه مایل به بهره مندی مالی هستند، مصمم است.
خوو از "چسینگتون" شهرستان "ساری" مارماهی های زنده را كه از كشورهای داخل اتحادیه اروپا وارد شده بود، در انبارهایی در شهرستان "گلاسترشر" نگهداری كرده و سپس بسته بندی و به آسیا قاچاق می كرد. گزارش ها حاكیست گیلبرت خوو در ششم مارس محكوم خواهد شد.
بنابر گزارش روزنامه گاردین، مارماهی ها در بازار سیاه شرق آسیا كه در آنجا غذایی لذیذ و پرتقاضا به حساب می آید، بیشتر از ۱۰ برابر قیمت خریداری شده در انگلیس به فروش می رسند. مارماهی های اروپایی به علت آنكه در گروه گونه های به شدت در معرض انقراض هستند به شكل جدی برای صادرات كنترل می شوند.1398/11/20
13:51:35
5.0 / 5
4416
تگهای خبر: حفاظ , فروش , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی