سوله های مدیریت بحران ویژه مبتلایان كرونا چه شد؟

سوله های مدیریت بحران ویژه مبتلایان كرونا چه شد؟ ایمن رها: اواسط اسفندماه سال قبل بود كه با شیوع ویروس كرونا در تهران و كشور رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اختصاص هشت سوله مدیریت بحران برای نگهداری از بیماران مبتلا به كرونا آگاهی داد و حالا با گذشت بیش از سه ماه از آن روزها وضعیت این سوله ها از طرف رئیس این سازمان تشریح شد.


رضا کرمی محمدی در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت سوله های مدیریت بحرانی که برای سپری کردن دوران نقاهت بیماران مبتلا به کرونا در تهران اختصاص پیدا کرده بود، اظهار داشت: درنیمه نخست اسفند ماه بود که سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در هماهنگی با ستاد مقابله با کرونا هشت سوله مدیریت بحران را برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در دوران نقاهت آماده کرد و بعد از تجهیز، آنرا در اختیار وزارت بهداشت قرار داد و این سوله ها در هشت نقطه از شهر و در اماکنی انتخاب شدند که دور از نقاط پرتجمع شهری قرار داشتند.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرتهران افزود: هم اکنون با گذشت حدود سه ماه، تنها چهار نفر در سه سوله پذیرش شده و خیلی زود هم ترخیص شدند. با این وجود ما همچنان این سوله ها را برای درنوردیدن دوران نقاهت بیماران مبتلا به کرونا درآماده باش نگه داشته ایم و تابع تصمیمات وزارت بهداشت و ستادملی مقابله با کرونا خواهیم بود.
کرمی محمدی اضافه کرد: جای خوشی است که وضعیت در تهران به شکلی نشد که نیاز به استفاده از این سوله ها باشد و باتوجه به وضع موجود و گزارش های اعلامی از طرف ستادملی مقابله با کرونا نیز به نظر نمی رسد که در آینده نیز نیاز چندانی به این سوله ها باشد، اما همانطور که گفتم ما همچنان این سوله ها را در آماده باش نگه خواهیم داشت.
منبع:

1399/03/20
14:30:52
5.0 / 5
2968
تگهای خبر: بهداشت , وزارت بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی