ورود بالگرد به ناوگان آتش نشانی تهران در فاز بررسی و رایزنی

ورود بالگرد به ناوگان آتش نشانی تهران در فاز بررسی و رایزنی به گزارش ایمن رها معاونت فنی و توسعه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار داشت: در حال بررسی و رایزنی در مورد افزودن بالگرد به سازمان آتش نشانی تهران هستیم.


بهروز رضایی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: هم اکنون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بالگردی ندارد اما بررسی ورود بالگرد به ناوگان آتش نشانی تهران را در دستور کار خود قرار دادیم.
وی افزود: در این حوزه رایزنی هایی هم انجام شده و در مرحله ارزیابی است و در این راستا رایزنی هایی با هوانیروز و کارشناسان نیروی هوایی انجام شده است تا بررسی های آن صورت گیرد.
وی اظهار داشت: برنامه داریم که ببینیم واقعا بالگرد چقدر در سطح تهران قابلیت عملیاتی دارد چون که برخی محدودیت های پرواز هم وجود دارد اما امیدواریم بتوانیم به ناوگان اضافه نماییم.
معاون سازمان آتشنشانی تهران نظر خود درباره ضرورت افزوده شدن بالگردها به سازمان آتشنشانی را مثبت اعلام نمود و اظهار داشت: به نظر بنده وجود بالگرد در سازمان آتش نشانی تهران فوق العاده موثر خواهد بود که به جز بحث اطفا در بحث امداد و نجات، انتقال تجهیزات و انتقال مصدومان هم می تواند موثر واقع شود.
رضایی اظهار نمود: بالگرد از نظر زمانی و مکانی بسیار به ما فرصت و قدرت خواهد داد که چابک تر شویم.
منبع:

1399/07/12
13:48:11
5.0 / 5
1792
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی