تا این لحظه؛

موردی از مصدومیت یا فوت در زمین لرزه استان همدان گزارش نشده است

موردی از مصدومیت یا فوت در زمین لرزه استان همدان گزارش نشده است ایمن رها: همدان رئیس مركز اورژانس استان همدان اظهار داشت: بر اثر وقوع زمین لرزه امروز بعدازظهر تا این لحظه مصدومیت یا فوت فرد یا افرادی در استان همدان گزارش نشده است.


دکتر حبیب معصومی در گفت و گو باایسنا، بااشاره به وقوع زلزله ای به بزرگی ۵.۴ ریشتر در مرز همدان- قزوین اظهار نمود: پس از وقوع زلزله تا حالا موردی از مصدومیت و فوت در استان همدان گزارش نشده است.
وی با اعلان اینکه پس از وقوع زلزله تماس ها مربوط به تنش عصبی و استرس در افراد بود، اشاره کرد: نیروهای اورژانس و مرکز فوریت درحالت آماده باش هستند.
روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان نیز از آماده باش مرکز فوریت های پزشکی و نیروهای اورژانس آگاهی داد و اظهار داشت: از زمان وقوع زلزله تا حالا هیچ مورد خاصی در همدان گزارش نشده است.
عباس اولیاسمیع در گفت و گو باایسنا، با اعلان اینکه تا این لحظه مورد خاص و مصدومیتی در همدان گزارش نشده است، اضافه کرد: پس از وقوع زلزله چندنفر از همشهریان گرفتار تنش عصبی و استرس شده بودند که پس از تماس با اورژانس مشاوره و راهکارهای لازم به آنها داده شد.
وی مطرح کرد: با توجه به این که زلزله در منطقه آوج، مرز همدان و قزوین روی داده است بدین سبب باید تیم های اورژانش بوسیله اورژانس کشوری به محل زلزله اعزام شوند.

منبع:

1399/08/03
23:56:51
5.0 / 5
1367
تگهای خبر: اورژانس , پزشك , حوادث , زلزله
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی