فرمانده ناجا:

سطح اعتماد مردم به نیروی انتظامی خوب و رو به افزایش است

سطح اعتماد مردم به نیروی انتظامی خوب و رو به افزایش است فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی در اغلب نقاط كشور حضور دارد و امروز اعتماد مردم به این ارگان، خوب و رو به افزایش است.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار حسین اشتری شب گذشته در دیدار با آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان، فعالیت نیروی انتظامی را در عمل به راهنمایی های رهبر معظم انقلاب اسلامی خوب توصیف کرد و تصریح کرد: نیروی انتظامی در اغلب نقاط کشور حضور دارد و امروز اعتماد مردم به این ارگان خوب و رو به افزایش است.
وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اینکه نیروهای مسلح با نهایت ظرفیت ورود کنند، عنوان کرد: نیروی انتظامی در مسأله کرونا از همان روزهای اول اقداماتی همچون مبارزه با محتکران، کنترل اوضاع در فضای مجازی، کمک به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، در اختیار قرار دادن ظرفیت بهداشت و درمان نیروی انتظامی برای مردم را در دستور کار قرار داد.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به شرایط خاص سیستان و بلوچستان و همجواری با کشورهای بی ثبات منطقه، بیان داشت: در این سال ها در استان اقدامات بزرگی صورت گرفته و به لطف عملکرد نیروهای ما امنیت پابرجا می باشد و شاخص ها نشان دهنده رشد روند کار است.
آیت الله محامی هم در ادامه با اشاره به گستردگی و تنوع قومی و مذهبی و تلاشهای دشمنان در آن سوی مرزها، وضعیت استان سیستان و بلوچستان را ویژه توصیف کرد و تصریح کرد: با عنایت به این شرایط از نیروی انتظامی انتظار می رود که هم مظهر قدرت و اقتدار و پشتوانه ای برای اهداف نظام باشد و هم مظهر محبت و لطف و عطوفت باشد.
امام جمعه زاهدان عنوان داشت: برآیند این دو خصوصیت این است که برخوردها با متخلفان با نگاه طبیبانه و با هدف خیر انجام می شود و این ذهنیت در افکار عمومی هم تقویت می شود و نتیجتاً مردم نیروی انتظامی را جدا از خودشان نمی دانند.
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان وبلوچستان تصریح کرد: با عنایت به تنوع قومی و قبیله ای در استان، نیروی انتظامی در مورد همه پیروان ادیان و مذاهب یکسان عمل کند و تفاوتی قائل نشود و این تعبیر مقام معظم رهبری را که فرمودند نظام اسلامی باید حقوق عمومی را رعایت کند حتی در مورد کسانی که نظام و انقلاب را قبول ندارند، محقق نماید.
نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان خواهان پشتیبانی بیشتر در حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری از استان شد و تصریح کرد: با عنایت به مقوله قاچاق و گردش پول زیاد در استان، جهات اخلاقی و معنوی نیروها باید تقویت شود تا بتوانند روی نفس خود کار کنند و در مقابل لغزش ها ایستادگی کنند.

1399/08/11
14:22:52
5.0 / 5
1439
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی