ضرورت رفع كمبودهای اورژانسی آزادراه تهران-شمال

ضرورت رفع كمبودهای اورژانسی آزادراه تهران-شمال به گزارش ایمن رها سخنگوی سازمان اورژانس کشور ضمن اشاره به یکی از معضلات فوری سازمان اورژانس اظهار داشت: خواهش ما این است که به نیاز های آزادراه تهران شمال رسیدگی و از نظر مکان هایی که به پایگاه و نقاط فرود بالگرد نیاز است بررسی شود.


مجتبی خالدی در گفت و گو با ایسنا در اینباره اظهار نمود: واحدی به نام کمیسیون ایمنی راه ها وجود دارد و همه سازمان ها موظف می باشند پیشنهادات خود در مورد ایمنی راه ها را به این کمیسیون انتقال دهند.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور اظهار داشت: یکی از معضلاتی که به صورت فوری با آن روبه رو هستیم، شرایط و نیاز امدادرسانی های احتمالی در آزادراه تهران-شمالی است که جدیدا باز شده، است که همکاران اورژانس کارشناسی کردند و نیازهای راه مشخص شد.
وی ادامه داد: مواردی که کارشناسی شده به کمیسیون ایمنی راه ها منتقل شده است و خواهش ما این است که به نیازهای آزادراه تهران شمال رسیدگی و مکان هایی که به پایگاه و نقاط فرود بالگرد نیاز است، بررسی شود.
خالدی با تکیه بر اینکه حادثه خبر نمی کند و امکان دارد در هر کجای این محور حادثه رخ بدهد، اظهار داشت: شرایط برای اورژانس متفاوت می باشد و دسترسی برای اورژانس باید بگونه ای فراهم گردد که اگر در هر نقطه ای از مسر تصادف رخ داد بتواند نهایتا در مدت زمان کمتر از 14 دقیقه بر بالین مصدوم حاضر شود. در محور تهران-شمال همچنان این اتفاق رخ نداده است و امیدواریم که اتفاق بیفتد.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور اظهار نمود: امکان دارد که نیاز باشد در ناحیه ای از محور اتوبوس آمبولانس مستقر شود، پس باید امکان چرخش اتوبوس به سمت هر دو جهت مختلف محور هم وجود داشته باشد، به همین جهت در خواست های خویش را به کمیسیون ایمنی راه ها عرضه کرده ایم که بعضی از آنها صورت گرفته است و برخی دیگر از مسایل باید پیگیری شود.
منبع:

1399/11/03
13:36:54
0.0 / 5
1022
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی