فرمانده انتظامی دزفول:

۱۲ سارق و اراذل و اوباش در دزفول شناسایی و دستگیر شدند

۱۲ سارق و اراذل و اوباش در دزفول شناسایی و دستگیر شدند فرمانده انتظامی دزفول اظهار داشت: ۱۲ سارق مسلح و اراذل و اوباش در چند عملیات جداگانه توسط پلیس آگاهی شهرستان دزفول شناسایی و دستگیر شدند.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سرهنگ روح اله گراوندی عصر امروز در حاشیه دستگیری این سارقان در جمع خبرنگاران اظهار نمود: این افراد سارقان مسلح و سابقه دار، اراذل و اوباش و محکومان متواری هستند که در چند عملیات پلیسی طی ۲۴ ساعت توسط پلیس آگاهی شهرستان دزفول دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: چهار نفر از این افراد، اراذل و اوباش، سه نفر سارق مسلح، دو نفر سارق خودرو و سه نفر سارق سابقه دار و متواری بودند.
فرمانده انتظامی شهرستان دزفول اظهار داشت: یک قبضه سلاح کلاشینکف، ۶ تیغه شمشیر و قمه، سه خودرو و چهار دستگاه موتورسیکلت مسروقه از این سارقان کشف و ضبط شد.
سرهنگ گراوندی بیان نمود: در جهت تأمین امنیت اجتماعی دست و پای اراذل و اوباش و مخلان امنیت را در جرایم مشهود می شکنیم و هیچ تعارف و مماشاتی با آنها نداریم.
وی تصریح کرد: مردم یقین داشته باشند که نیروی انتظامی با سارقان مسلح، اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم و امنیت اجتماعی به شکل جدی برخورد می کند.
فرمانده انتظامی دزفول اظهار داشت: متأسفانه برخی افراد در پناه اقتدار ناجا و امنیتی که سبزپوشان نیروی انتظامی بوجود آورده اند، سنگ اراذل و اوباش را به سینه می زنند و به شکلی از آنان دفاع می کنند.
سرهنگ گراوندی اضافه کرد: این افراد که عملکرد فرماندهان عزیز ناجا و ادبیات گفتاری آنها را مورد انتقاد قرار می دهند یقین داشته باشند که ما از عملکرد مقتدرانه خود در جرایم مشهود کوتاه نمی آییم و اجازه عرض اندام به سارقان مسلح و اراذل و اوباش را نخواهیم داد.

1399/12/04
13:42:09
0.0 / 5
655
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی