كشف بیشتر از ۷۶ درصد جرائم رخ داده در پایتخت در سال ۹۹

كشف بیشتر از ۷۶ درصد جرائم رخ داده در پایتخت در سال ۹۹ به گزارش ایمن رها فرمانده انتظامی تهران بزرگ سال ۹۹ را سالی امن و با ثبات توصیف کرد و اظهار داشت: ۷۶ درصد جرائم پایتخت در این سال کشف شده است.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در مراسم صبحگاه مشترک ضمن اشاره به حوادث و رویدادهای مهم سال ۹۹ اظهار داشت: در این سال شاهد حوادث و اتفاقات مختلفی بودیم که بحمدالله باوجود تلاش دشمنان و فشارهای اقتصادی، سیاسی و... با همراهی و همدلی خوب مردم به سرانجام خوبی رسید.
وی با اشاره بر دشمنی های همه جانبه دشمنان برای پیشگیری از انجام صادرات نفت و انجام معادلات بانکی و تشدید تحریم های ظالمانه دشمنان، گفت، در این شرایط با رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و همراهی و همدلی ملت بزرگ و نجیب ایران به همه سختی ها فائق خواهیم آمد و بحول قوه الهی روز به روز بر شوکت و ابهت ایران اسلامی افزوده خواهد شد.
رحیمی در ارزیابی عملکرد پلیس پایتخت در سال ۹۹ هم اظهارکرد: امروز با تلاش ها و مجاهدت های صورت گرفته، شاهد وجود امنیت پایدار و با ثباتی در کشور عزیزمان هستیم و خدا را سپاسگزاریم که در حوزه امنیت داخلی که مهم ترین رکن امنیت است، خدمتگزار مردم هستیم. در این میان نقش پلیس تهران در بالا بردن وجه نیروی انتظامی در افکار عمومی نقشی بی بدلیل است، چون که ماموران پلیس همواره در معرض دید و قضاوت مسؤلان هستند.

وی از کشف بیشتر از ۷۶ درصد جرایم در پایتخت اطلاع داد و اظهار داشت: از آغاز سالجاری تابحال بیشتر از ۲۶ تُن انواع مواد مخدر در پایتخت کشف و ضبط شده است. برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس و برهم زنندگان امنیت و آرامش مردم هم داشتیم که در نتیجه تمام این اقدامات که با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس انجام شده، امروز شاهد امنیتی مطلوب و با ثبات در پایتخت ایران سلامی هستیم.
رحیمی کار ماموران پلیس درتامین نظم وامنیت را به عبادت توصیف کرد و اظهار داشت: ماموران پلیس با انجام وظایف خود در حال عبادت هستند چون که خدمت صادقانه به خلق در حقیقت بزرگ ترین عبادت و دعای خیر مردم بدرقه راه پلیس است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ضمن اشاره به اینکه در سال ۹۹ با طرح های مختلف و در حقیقت در اقدامی جهادی با معضلات و جرایم مختلف در حوزه حقیقی و مجازی برخورد شد، اظهار داشت: خوشبختانه نتایج قابل قبولی هم کسب کردیم.
وی به ماموران پلیس سفارش کرد که در رفتار و برخورد با مردم و حتی متهمان و محکومان با متانت و ادب و با سعه صدر مواجه شوند و هیچگاه فراموش نکنند که مردم ولی نعمتان واقعی پلیس و مسؤلان هستند.
منبع:

1399/12/18
18:44:30
0.0 / 5
700
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی