كلاهبرداری ۳۰ میلیاردی با رسیدساز جعلی

كلاهبرداری ۳۰ میلیاردی با رسیدساز جعلی سرپرست پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری کلاهبرداری که با ارائه رسید جعلی بانکی، 30 میلیاردریال کلاهبرداری کرده بود، آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا سرهنگ شهرام سلطانی در این زمینه اظهار داشت: بهمن ماه سال قبل پرونده ای درباب کلاهبرداری با بهره گیری از اپلیکیشن های رسید ساز بانکی به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ارجاع داده شد و تیمی از کارآگاهان بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.
وی افزود: طی انجام بررسی اولیه مشخص شد متهم با ادعای خرید کالا از شاکی، رسید پرداخت وجه را به او ارسال کرده است و مال باخته بعد از تحویل کالا متوجه شده است که مبلغی به حساب او واریز نشده است؛ بدین سبب متوجه شده که رسید ارسالی به تلفن همراهش جعلی بوده است.
سرپرست پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران اظهار داشت: در چند عملیات پیچیده پلیسی، کارآگاهان متهم را در مخفیگاهش، دستگیر کرده و برای ادامه بررسی های پلیسی به پایگاه ششم این پلیس انتقال دادند.
وی ادامه داد: متهم به ۱۵ فقره کلاهبرداری به همین شیوه اعتراف کرد و کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را ۳۰ میلیاردریال برآورد کرده اند.
سرهنگ سلطانی اظهار داشت: ۱۵ مال باخته در این رابطه شناسایی شدند و متهم بعد از تحقیقات پلیسی با دستور قضائی روانه زندان شد.1400/05/06
10:02:25
5.0 / 5
203
تگهای خبر: پلیس , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی