طرح جامع امداد هوایی در تهران تدوین می شود

طرح جامع امداد هوایی در تهران تدوین می شود رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از پیگیری برای تدوین طرح جامع امداد هوایی در شهر تهران آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، علی نصیری در حاشیه دیدار با رییس اورژانس تهران که در محل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد، درباره جزییات این دیدار اظهار داشت: در این دیدار ابتدا بازدیدی از مرکز عملیات اضطراری شهر تهران انجام شده و نحوه فعالیت سامانه های هشدار سریع زلزله، تخمین خسارات و سامانه های آنلاین پایش برف، باران، باد و... تشریح شد.
وی با اعلان اینکه توضیحاتی نیز درباره شبکه راه های اضطراری، برنامه کاهش خطرپذیری محلات، سامانه هماهنگی عملیات میدانی و... ارائه شد، اظهار داشت: در این جلسه تاکید کردیم که شهرداری تهران سال هاست که همکاری خوبی با مجموعه اورژانس داشته و همچنان نیز به دنبال حفظ و ارتقای این همکاری است. بنا بر این است که تعدادی از واحدهای اورژانس بمنظور کاهش زمان حضور در صحنه و ماموریت های امدادی در پایگاه های مدیریت بحران شهر تهران مستقر شده است.
وی با اعلان اینکه بنا شد تا چگونگی پراکندگی استقرار واحدهای اورژانس در پایگاه های مدیریت بحران در پنج پهنه شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز طراحی و بر طبق تفاهم نامه مشترک، نحوه فعالیت آن مشخص شود، اظهار داشت: همین طور بر لزوم گسترش زیرساخت های امداد و نجات هوایی باتوجه به گستردگی شهر تهران و ترافیک سنگین معابر تاکید شد.
نصیری اورژانس و امداد و نجات هوایی را یک ضرورت برای تهران توصیف کرد و اظهار داشت: در همین راستا بنا شد تا طرح جامع امداد هوایی در شهر تهران و چگونگی مشارکت در برنامه های عملیاتی شهر تهران تدوین و پیگیری شود.
وی همین طور بر ضرورت برقراری ارتباط و تقویت این ارتباط میان مرکز عملیات اضطراری شهر تهران و سازمان اورژانس تهران تاکید کرد و اظهار داشت: این ارتباط باید شامل ارتباط بی سیم و ارسال پیامک حوادث بصورت آنلاین و... باشد.
منبع:

1400/09/01
22:50:42
5.0 / 5
335
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی