یك مسئول اعلام كرد

5 مصدوم و 3 مفقودی در پی حریق یک شرکت در بوئین زهرا

5 مصدوم و 3 مفقودی در پی حریق یک شرکت در بوئین زهرا به گزارش ایمن رها قزوین رییس مرکز مدیریت حوادث و اورژانس استان قزوین اظهار داشت: حادثه آتش سوزی در یک واحد تولیدی در مجتمع صنعتی چرم سازی بوئین زهرا در نهایت 5 مصدوم و 3 مفقودی در پی داشت که امدادگران در جستجوی افراد مفقود شده هستند.


دکتر سهیل سلطانی اظهار نمود: حادثه آتش سوزی در یک واحد تولیدی در مجتمع صنعتی چرم سازی بوئین زهرا در نهایت ۵ مصدوم و ۳ مفقودی در پی داشت.
وی بیان کرد: ۳ مصدوم این حادثه، یک آقای ۳۰ ساله تروما به قفسه سینه، مصدوم دیگر آقای ۱۷ ساله تروما به دست، مصدوم دیگر یک آتش نشان ۳۸ ساله تروما به پا بود که بعد از اقدامات اولیه ۲ مورد توسط آمبولانس اورژانس پایگاه آراسنج و یک مورد توسط آمبولانس اورژانس پایگاه بوئین زهرا جهت انجام اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان امیرالمومنین (ع) بوئین زهرا منتقل شدند.
بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و اورژانس استان قزوین، این مسئول اشاره کرد: ۲ مورد هم مصدوم سرپایی در محل حادثه حضور داشتند که اقدامات درمانی در محل حادثه انجام شد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و اورژانس استان قزوین از اقدام امدادگران در جستجوی افراد مفقود شده آگاهی داد و اظهار داشت: آتش سوزی درنهایت در ساعت ۲۰: ۳۰ با تلاش فراوان عوامل آتش نشانی مهار گشت.
منبع:

1400/10/24
12:07:41
5.0 / 5
258
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی