رییس كمیسیون سلامت شورای شهر تهران:

تمهیدات پلیس برای رفع پارک حاشیه ای چیست؟

تمهیدات پلیس برای رفع پارک حاشیه ای چیست؟ به گزارش ایمن رها رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با اعلان اینکه جریمه های خودرو در سطح شهر تهران، کجا هزینه می شوند؟ اظهار داشت: برمبنای قانون قسمتی از این جریمه ها را دولت باید به شهرداری تهران پرداخت کند و شهرداری نیز آنرا در نگهداشت و توسعه حمل و نقل عمومی استفاده نماید که متاسفانه خیلی از این وجوه به شهرداری تهران پرداخت نشده است.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، مهدی پیرهادی بعد از استعماع گزارش سردار حمیدی در جلسه امروز شورای شهر تهران، خواست تا مجموعه معاینه فنی برای خودروهایی که از شهرداری معاینه فنی می گیرند در زمان آخر مهلت معاینه پیامک ارسال نماید.
وی ادامه داد: خیلی از افراد به علت مشغله کاری، زمان آخر معاینه فنی را فراموش می کنند و باعث می شود چندین بار جریمه شوند.
پیرهادی افزود: این نقیصه باید رفع گردد تا از جریمه شهروندانی که اطلاعی از آخر زمان معاینه فنی خودروی خود ندارند، جلوگیری شود.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری در ادامه با اشاره به اینکه جریمه های خودرو در سطح شهر تهران، کجا هزینه می شوند؟ اظهار داشت: بر مبنای قانون بخشی از این جریمه ها را دولت باید به شهرداری تهران پرداخت کند و شهرداری هم آنرا در نگهداشت و توسعه حمل و نقل عمومی استفاده نماید که متاسفانه خیلی از این وجوه به شهرداری تهران پرداخت نشده است.
وی ضمن اشاره به نکته دیگری عنوان کرد: پارک حاشیه ای دغدغه خیلی از شهروندان است و در دیدارهای مردمی در محلات این مورد را مطرح می کنند.
پیرهادی تصریح کرد: پلیس برای رفع پارک حاشیه ای چه تمهیداتی را اندیشیده است؟.
منبع:

1400/11/03
23:55:31
5.0 / 5
566
تگهای خبر: پلیس , جریمه , حمل و نقل , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی