اعلام محدودیت های ترافیکی اختتام هفته

اعلام محدودیت های ترافیکی اختتام هفته به گزارش ایمن رها پلیس راهور محـدودیت های تـــرافیکی اختتام هفته را اعلام نمود و بر این اساس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15: 00 الی 24: 00 روز جمعه، 30 اردیبهشت از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18: 00 الی 24: 00 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یک طرفه خواهد بود.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا و بنا بر اعلام پلیس راهور، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲: ۰۰ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱.۰۲.۲۸ الی ساعت ۰۶: ۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۱.۰۲.۳۱ از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوعست.
تبصره: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
همین طور در محور کرج - چالوس؛ تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس کماکان ممنوعست.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵: ۰۰ الی ۲۴: ۰۰ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱.۰۲.۳۰ از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸: ۰۰ الی ۲۴: ۰۰ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یک طرفه خواهد بود.
در محور هراز نیز تردد کلیه تریلرها ازمحور هراز کماکان ممنوعست.
تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲: ۰۰ الی ۲۴: ۰۰ امروز چهارشنبه تاریخ ۱۴۰۱.۰۲.۲۸ و همین طور از ساعت ۰۶: ۰۰ الی ۲۴: ۰۰ روزهای پنجشنبه وجمعه تاریخ های ۱۴۰۱.۰۲.۲۹ و ۱۴۰۱.۰۲.۳۰ از محور هراز ممنوعست.
تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴: ۰۰ الی ۲۲: ۰۰ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱.۰۲.۳۰ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶: ۰۰ الی ۲۲: ۰۰ همان روز در صورت اعلام مأمورین مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه است.
تبصره: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت ها کان لم یکن تلقی می شود.
منبع:

1401/02/29
14:17:23
5.0 / 5
193
تگهای خبر: پلیس , ترافیك , ماموریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی