معاون استاندار تهران تاكید كرد

ضرورت نظارت بیشتر اتحادیه بر عملکرد نانوایی ها

ضرورت نظارت بیشتر اتحادیه بر عملکرد نانوایی ها به گزارش ایمن رها معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با تکیه بر ضرورت نظارت بیشتر توسط اتحادیه و دستگاههای نظارتی بر عملکرد نانوایی ها از برخورد با نانوایان متخلف و تشویق نانوایان قانونمند اطلاع داد.


حشمت اله عسگری در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند نظارت بر بازار کالاهای اساسی اظهار داشت: با تشکیل اکیپ های گشت و نظارت، میزان بازرسی بر بازار تشدید شده است و با هرگونه تخلف احتمالی برخورد قانونی لازم صورت می گیرد.
وی ادامه داد: از فرمانداران سطح استان خواسته شده برای تنظیم بازار و نظارت بر قیمت ها بخصوص کالاهای اساسی به صورت مستمر پایش انجام دهند و فعالیت شبانه روزی داشته باشند. در واقع معاونین برنامه ریزی فرمانداری شهرستان ها باید با مطالبه گری جدی و در قالب قانون از دستگاههای اجرایی در جهت تحقق اهداف اقتصادی استان مطالبه داشته باشند و با شگل گیری زنجیره ای از هماهنگی نسبت به کنترل و تنظیم بازار اقدام نمایند.
عسگری افزود: برای مبحث آرد و نان هم مقرر شد فرمانداران استان با تشدید فعالیت کارگروه های آرد و نان و استفاده از بازرسان آموزش دیده نسبت به فعالیت نانوایی ها با حساسیت بیشتری اقدام نمایند و با تخلفات صورت گرفته برخورد و نسبت به تشویق نانوایان قانونمند اقدام نمایند.
وی بر ضرورت نظارت بیشتر توسط اتحادیه و دستگاههای نظارتی بر عملکرد نانوایی ها تصریح کرد و اضافه کرد: با هرگونه گرانفروشی و اختلال در ساعات کاری و کیفیت نان برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت و دستگاههای نظارتی از تمام ظرفیت های قانونی خود در این خصوص استفاده می نمایند.
معاون استاندار تهران تصریح کرد: از طرفی اتحادیه نانوایان ضمن همراهی بیشتر با سایر دستگاههای نظارتی باید زمینه نظارت مردم را هم با موظف کردن نانوایی ها به نصب ساعات کار و همینطور درج تلفن رسیدگی به تخلفات فراهم آورد.1401/03/06
11:14:19
5.0 / 5
188
تگهای خبر: آموزش , فروش , كالا , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی