وزیر كشور خبر داد؛

تعیین گروه سه نفره جهت بررسی تخلفات متروپل

تعیین گروه سه نفره جهت بررسی تخلفات متروپل به گزارش ایمن رها وزیر کشور از تعیین گروه سه نفره جهت بررسی تخلفات و بی انضباطی های متروپل اطلاع داد و اظهار داشت: این پرونده گزارش مفقودی ندارد.احمد وحیدی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بحث متروپل شامل چند بخش است، در ابتدا مهم ترین مبحث بحث بحران آن بود که حالا آخر پذیرفته است.
وی اضافه کرد: حالا ساختمان متروپل تبدیل به یک پروژه معمولی شده است که در اختیار منطقه آزاد اروند قرار گرفته است، طبیعتاً سازه های باقی مانده از این ساختمان باید تخریب شود تا آن محل برای بهره برداری های دیگر آماده شود.
وزیر کشور ضمن اشاره به تخلفاتی که در متروپل انجام شده است، بیان نمود: جهت بررسی به تخلفات ساختمان متروپل گروه سه نفره ای تشکیل شده است که این گروه متشکل از دستگاههای نظارتی هستند.
وحیدی ضمن اشاره به این که از سمت وزارت کشور و معاون اول هم افرادی برای رسیدگی به تخلفات این ساختمان انتخاب شده اند، اظهار داشت: این افراد و گروه سه نفره وظیفه دارند تا به تخلفات و بی انضباطی های رخ داده در متروپل رسیدگی و نتیجه آنرا به سیستم قضایی اعلام کنند تا سیستم قضایی بررسی های لازم را انجام و نتیجه آنرا اعلام نماید.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص این که آیا گزارشی از مفقودی در حادثه وجود دارد و یا احتمال داده می شود فردی در این حادثه مفقود شده باشد یا خیر، اظهار داشت: نه به هیچ عنوان چنین موردی نیست.
وزیر کشور تصریح کرد: جست و جو ها به پایان رسیده است و تمامی پیکرها از زیر آوارها به بیرون کشیده شده اند و هیچ موردی از مفقودی در این حادثه نداشته ایم.
به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، برج های دوقلوی متروپل یک پروژهٔ ساختمان سازی هلدینگ عبدالباقی واقع در خیابان امیری آبادان، ایران است. این دو برج قرار بود با دو پل شیشه ای در طبقات سوم و ششم به یکدیگر متصل شوند. برج شماره دو متروپل در ۲ خرداد ۱۴۰۱، قبل از آنکه به بهره برداری کامل برسد، بر اثر شکست سازه ای فروریخت و پیکر ۴۳ نفر از داخل این ویرانه بیرون کشیده شد.

1401/04/02
10:51:15
5.0 / 5
166
تگهای خبر: حادثه , ساختمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی