پنجشنبه خلوت در معابر تهران

پنجشنبه خلوت در معابر تهران به گزارش ایمن رها رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تشریح وضعیت ترافیکی معابر پایتخت به رانندگان سفارش کرد که در ساعاتی خلوتی معابر از رانندگی با سرعت بیش از اندازه مجاز و انجام حرکات نمایشی پرهیز کنند.


سرهنگ علی اصغر شریفی، در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت ترافیکی معابر تهران در بامداد روز پنجشنبه دوم تیرماه ۱۴۰۱ اظهار داشت: درروزهای پنجشنبه معمولاً شاهد کاهش بار ترافیک بامداد گاهی هستیم و امروز هم بار ترافیکی معابر پایتخت در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان گزارش شده است.

وی افزود: بامداد امروز بار ترافیکی خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نشد، اما پیشبینی می شود که از عصر تا ساعات پایانی شب در بعضی از معابر داخلی شاهد افزایش حجم ترافیک باشیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن اشاره به خلوتی معابر پایتخت در بامداد امروز اظهار داشت: امکان دارد برخی رانندگان سرعت خودروی خویش را افزایش داده و با سواستفاده از خلوتی معابر مبادرت به انجام حرکات نمایشی، لایی کشی و... کنند که به این دسته از رانندگان سفارش می کنم فریب خلوتی معابر را نخورند و با رعایت مقررات رانندگی و سرعت مطمئنه و مجاز رانندگی کنند.
شریفی با اشاره به اینکه لازم است از سرعت و سبقت غیر مجاز در تمام ساعات شبانه روز در معابر خلوت شهر خودداری شود، اظهار داشت: تیم های پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها، معابر و میادین شهر تهران حضور داشته و نسبت به کنترل سرعت ها و سبقت ها اقدام خواهند کرد. علاوه بر آن مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس رهور هم نسبت به رصد آنلاین معابر و برخورد با تخلفات احتمالی اقدام می کند.1401/04/03
10:16:49
5.0 / 5
193
تگهای خبر: آنلاین , پلیس , ترافیك , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی