مرگ عجیب یک کودک در شوش

مرگ عجیب یک کودک در شوش به گزارش ایمن رها، رییس مرکز بهداشت شهرستان شوش اظهار داشت: یک کودک دو ساله شوشی بر اثر سقوط درون سطل پر از آب کولر جانش را از دست داد.فیض الله دیناروند در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: در یکی از روستاهای شوش کودکی در سطل آبی که خانواده برای خروج آب کولر دو تیکه خود قرار داده بودند، سقوط کرد.
وی اضافه کرد: خانواده بعد از مدتی متوجه غیبت کودک خود شدند و بعد از جست وجو نیز کودک را در حالت خفگی کامل در سطل آب پیدا می کنند.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان شوش اظهار داشت: این کودک بلافاصله به بیمارستان منتقل می شود ولی عملیات احیا مؤثر واقع نشده و کودک جان خودرا از دست داد.
وی عنوان کرد: حداکثر ۱۰ دقیقه بعد از غرق شدگی، عملیات احیا و بازگرداندن تنفس را می توان انجام داد و اگر زمان بیش از این زمان شود، عملیات احیا موفقیت آمیز نخواهد بود.
دیناروند هشدار به خانواده ها اظهار داشت: باتوجه به فصل گرما و وجود کانالهای کشاورزی گوناگون روباز در حاشیه شهرها و روستاها و همین طور وجود سه رودخانه در سطح شهرستان شوش حتما مراقب فرزندان خود باشند تا شاهد حوادث ناگوار غرق شدگی نباشیم.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان شوش با اشاره به فوت دو کودک دیگر بر اثر گزش مار و سقوط از بام اظهار داشت: از همشهریان درخواست می شود ضمن رعایت مسائل احتیاطی دراین زمینه همچون حفاظ گذاری پشت بام ها و راه پله ها بمنظور پیش گیری از سقوط کودکان و بهسازی محیط زندگی اقدام نمایند.

1401/05/24
21:19:06
5.0 / 5
489
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی