فرمانده انتظامی تهران بزرگ عنوان كرد

سه دستور سردار اشتری درباره ی حادثه مهسا امینی

سه دستور سردار اشتری درباره ی حادثه مهسا امینی به گزارش ایمن رها، فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت: سردار ˮاشتریˮ فرمانده فراجا بعد از اطلاع از ماجرای خانم ˮامینیˮ، با وجود حضور در مرز شلمچه با ذکر این که مهسا امینی مثل دختر من است، سه دستور ویژه در خصوص انجام درمان جدی وی، رسیدگی فوری بدون هیچگونه ملاحظه ای و تکریم خانواده مرحومه را صادر کردند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی ضمن ابراز تاسف از حادثه ناگوار فوت مرحومه "مهسا امینی" و همدردی با خانواده وی اظهار داشت: نیروهای جان برکف انتظامی کشور در تمامی شرایط بحرانی بدون هیچ ادعایی بدنبال احقاق حق و گرفتن حق مظلوم از ظالم بوده اند، چه بسا از آسایش و آرامش خود گذشته اند و جان خودرا در راه دفاع از حق در طبق اخلاص گذاشته اند؛ رشادت و ایثارگری های نیروهای خدوم پلیس بر کسی پوشیده نیست.
وی افزود: وقوع چنین اتفاقی برای پلیس که همیشه دغدغه نیروهای آن جلوگیری از وقوع چنین حوادث و ایجاد آسایش و آرامش برای مردم است، بسیار ناگوار است.
سردار رحیمی همین طور اشاره کرد: زمان وقوع این حادثه، سردار "حسین اشتری" ۱۴۰۱.۶.۲۲ در شلمچه درحال خدمت رسانی به زوار سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بودند؛ اما طی تماس تلفنی، با تاکید و سریعا خواهان پیگیری موضوع بصورت دقیق و بدون هرگونه ملاحظه ای شدند و اصرار کرد که مرحومه "مهسا امینی" را همچون دختر خودم می دانم.
وی با اعلان اینکه مجموعه انتظامی کشور خودرا در این مصیبت وارده شریک می داند، اظهار داشت: این اتفاق موجب تأسف و تالم و دلگیر شدن همه ما شده است اما در این بین معاندان بدنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود هستند و با نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی فضای جامعه را ملتهب کنند.
رئیس پلیس پایتخت با اعلان اینکه سردار "اشتری" فرمانده انتظامی کشور برای ابراز همدردی با پدر و دایی مرحومه "مهسا امینی" (۱۴۰۱/۶/۲۴) تماس تلفنی داشته است، اظهار داشت: در مجموعه انتظامی کشور این مساله بدون هیچگونه وقفه ای درحال بررسی است البته که با بررسی های انجام شده و همین طور نتیجه تحقیقات هیچ موردی از ضرب و شتم در گزارش ها ارائه نشده است.
بنا بر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار رحیمی اظهار داشت: سردار" اشتری" با وجود حضور در مرز شلمچه، بعد از اطلاع از ماجرای خانم امینی، طی گفت و گوی تلفنی با بنده، با ذکر این که "مهسا امینی" مثل دختر من است، سه دستور ویژه در خصوص انجام درمان جدی وی، رسیدگی فوری بدون هیچگونه ملاحظه ای و تکریم خانواده مرحومه را صادر کردند.1401/06/29
12:06:52
5.0 / 5
167
تگهای خبر: پلیس , حادثه , حوادث
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی