رئیس اداره ایمنی استان بوشهر:

حریق لنج باری در دیلم

حریق لنج باری در دیلم به گزارش ایمن رها، بوشهر رییس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به حریق لنج باری در حوضچه بندر دیلم اظهار داشت: در این حادثه یک نفر تبعه افغان گرفتار 90درصد سوختگی شد.


حجت خسروی بامداد روز دوشنبه ۴ مهر اظهار داشت: بدنبال اعلام اضطرار تلفنی به مرکز رسیدگی به اضطرارهای دریایی دیلم در خصوص حریق یک فروند موتور لنج باری در حوضچه بندر دیلم، هماهنگی لازم انجام و بلافاصله شناور سار ۳ در ساعت۶: ۴۵ دقیقه به موقیعت اعزام و اطفاء حریق بوسیله دریا شروع شد.
وی بیان کرد: همین طور با اعزام خودرو های آتش نشانی به موقعیت، اطفاء حریق بوسیله خشکی نیز صورت گرفت.
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اضافه کرد: در ساعت ۷ بامداد نیز طی هماهنگی با منطقه نفتی بهرگان سر، شناورهای آدیش ۲ و گلبال آرو از منطقه نفتی بهرگان همراه با تیم واکنش سریع اداره کل به سمت اسکله دیلم جهت کنترل صدمات و پشتیبانی عملیات اطفاء حریق عزیمت کرد.
خسروی اشاره کرد: در ساعت ۳۰: ۹ فرمانده تیم واکنش سریع بعد از استقرار در موقعیت اعلام نمود حریق توسط شناورهای اعزامی تحت کنترل درآمده و عملیات خنک سازی موتور لنج ادامه دارد.
وی بیان کرد: در ساعت ۴۵: ۱۲ نیز فرمانده تیم واکنش سریع اعلام نمود آتش بطور کامل مهار شده است.
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: طی اعلام تعاونی لنجداران دیلم، یک نفر تبعه افغان به عنوان نگهبان شناور بوده که در ابتدای حریق گرفتار سوختگی ۹۰ درصد شده که با قایق های محلی از شناور خارج و به بیمارستان سوختگی گناوه منتقل شده است.
منبع:

1401/07/04
11:40:14
5.0 / 5
202
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی