ضرورت بازبینی در ساختار سازمان جوانان هلال احمر

ضرورت بازبینی در ساختار سازمان جوانان هلال احمر به گزارش ایمن رها، رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اعلام نمود که پست های این سازمان در تصدی جوانان پرورش یافته در مجموعه قرار می گیرد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، محمد گلفشان در مراسم دیدار و گفت وگوی دبیرکل هلال احمر با کارکنان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر که به مناسبت هفتاد و پنجمین سالروز تاسیس این سازمان برگزار شد، به ظرفیت ها و توانمندی های سازمان اشاره نمود و اظهار داشت: این سازمان، 670 هزار عضو ثبت نام شده در سامانه اعضای سازمان و ۱۱ اردوگاه رسمی و غیر رسمی دارد؛ اصل و شالوده این سازمان، موضوعات آموزشی است اما آموزش از ساختار آن حذف گردیده است.
ایشان در ادامه ضمن اشاره به لزوم نظارت بر سرفصل های آموزشی حوزه جوانان و همینطور ضرورت بازبینی در ساختار سازمان اظهار داشت: برنامه ما بر پیاده سازی برنامه های توانمندساز و در رابطه با نگهداشت و همینطور رسیدگی به جوانان استوار است چون که معتقدیم نگهداشت جوانان عضو، مهم تر از جذب آن هاست. در این حوزه به حمایت های رئیس و دبیرکل هلال احمر نیازمندیم.
گلفشان اضافه کرد: قرارمان بر اینست که برای تصدی پست های سازمان از ظرفیت همکاران و جوانان پرورش یافته در داخل مجموعه استفاده نماییم.
در ادامه آئین راه اندازی باشگاه آموزش و رسانه برگزار شد که در جریان آن، رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اظهار داشت: تجربه خوبی که در بحث رسانه با گروه رابطین خبری سازمان جوانان داشتیم. این عزیزان کاملا داوطلبانه، پوشش خبری برنامه های مختلف امور جوانان در استان ها را انجام می دهند.
گلفشان با تقدیر از اعضای باشگاه خبرنگاران برای هم افزایی در حوزه خبر و چندرسانه ای اظهار داشت: شماری از اعضای باشگاه، در دوره های جدید تخصصی گرافیک و تدوین در مجتمع فنی تهران به صورت حضوری به همراه رابطین خبری شرکت می کنند.
وی تصریح کرد: ایجاد همدلی در آموزش و تولید محتوای رسانه ای، روندی بسیار پرارزش است که در سازمان جوانان به خوبی شکل گرفته و امید است در باقی سازمان ها و بخصوص روابط عمومی به صورت انحصاری ادامه یابد و با آغاز به کار باشگاه آموزش و رسانه شاهد خبرهای خوبی در حوزه رسانه و اطلاع رسانی جمعیت باشیم.
بنا بر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، باشگاه آموزش و رسانه (باور) در ادامه تکمیل طرح باشگاه خبرنگاران هلال احمر و با هدف سازماندهی، توانمندسازی و بهره مندی از نیروهای داوطلب حوزه اطلاع رسانی توسط اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی اجرا شده است.1401/08/17
09:00:38
5.0 / 5
216
تگهای خبر: آموزش , تخصص , تولید , هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی