مدیر اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد عنوان كرد

ادامه عملیات تخریب متروپل از ظهر امروز

ادامه عملیات تخریب متروپل از ظهر امروز به گزارش ایمن رها، خوزستان مدیر اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند ادامه پیداکردن عملیات تخریب باقی مانده ساختمان متروپل از ظهر امروز آگاهی داد و اظهار داشت: روز گذشته قسمتی از باقی مانده ساختمان متروپل تخریب شد.فرهاد آریا دوست در گفت و گو با ایسنا، درباب آخرین وضعیت عملیات تخریب ساختمان متروپل اظهار داشت: بر طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بود باقی مانده ساختمان متروپل بصورت کامل تخریب شود اما به سبب برخی موارد این عملیات تخریب متوقف و امروز از سر گرفته خواهد شد.

وی با اعلان اینکه روز گذشته قسمتی از باقی مانده ساختمان متروپل تخریب شد، اضافه کرد: باتوجه به بروز برخی مسایل فنی و همین طور تاریک شدن هوا در روز گذشته، عملیات تخریب بصورت کامل انجام نشد. حالا درحال نصب مجدد تجهیزات و آماده سازی شرایط برای از سرگیری عملیات تخریب هستیم و از ظهر امروز عملیات تخریب نهایی ساختمان شروع می شود.

مدیر اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند اظهار داشت: هم اکنون محدودیت های تردد در اطراف ساختمان متروپل همچنان پابرجا است و تا پایان عملیات تخریب ادامه دارد.

آریا دوست عنوان کرد: خیابان های منتهی به ساختمان متروپل به وسیله جداکننده های ترافیکی بسته شده است تا از تردد خودرو ها جلوگیری شود و امیدواریم شهروندان آبادانی با صبر و شکیبایی ما را در تخریب این ساختمان همراهی کنند.

به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، از روز ۶ آذرماه محدودیت ترافیکی در اطراف ساختمان اعمال شده و همین طور ساختمان های اطراف متروپل که در محدوده خطر قرار داشتند بمنظور تخریب باقی مانده تخلیه شده اند.

منبع:

1401/09/19
15:26:34
5.0 / 5
1235
تگهای خبر: ترافیك , خودرو , ساختمان , سیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی