آتش سوزی در انبار پارچه در خیابان انقلاب

آتش سوزی در انبار پارچه در خیابان انقلاب ایمن رها: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع آتش سوزی در یك واحد ساختمانی كه انبار پارچه بود، اطلاع داد.سیدجلال ملكی در گفت وگو با ایسنا در مورد این حادثه اظهار نمود: ساعت ۲۰: ۳۰ امروز یك مورد آتش سوزی در خیابان انقلاب تقاطع حافظ اعلام گردید و دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

با توجه به این كه در جهت تمهیدات نوروزی خودروهای آتش نشانی در اماكن شلوغ مستقر هستند، یكی از این خودروها در نزدیكی محل این حادثه حضور داشت و در مدت ۳۰ ثانیه به محل رسید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در مورد محل آتش سوزی اظهار داشت: این حادثه در طبقه دوم یك ساختمان پنج طبقه كه تولیدی - مسكونی بود، رخ داد و در یكی از اتاق های این واحد كه كارگاه و انبار پارچه بود دچار آتش سوزی شد.

وی اضافه كرد: آتش در حال سرایت به اطراف بود و آتش نشانان با آغاز عملیات موفق شدند سریعاً آتش را تحت كنترل بگیرند و از سرایت آن جلوگیری نمایند. به دنبال این اتفاق دودگرفتگی در ساختمان رخ داد كه تخلیه شد و چند كارگری كه در آنجا حضور داشتند هم هنگام وقوع حادثه خودشان از ساختمان خارج شده بودند. هم اكنون آتش نشانان مشغول ایمن سازی محل حادثه هستند.
1396/12/24
17:43:42
5.0 / 5
4688
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی