بستری شدن 5 مصدوم تصادف اتوبوس و تریلی در محور قم- اراك در بیمارستان

بستری شدن 5 مصدوم تصادف اتوبوس و تریلی در محور قم- اراك در بیمارستان ایمن رها: شب گذشته برخورد یك دستگاه اتوبوس مسافربری با تریلی در محور قم – اراك حادثه آفرید.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، برپایه اعلام پلیس، یك دستگاه خودروی اتوبوس مسافربری كه از سمت تهران به سمت شهرستان نورآباد در استان لرستان در حال حركت بود، با یك دستگاه كامیون در محور قم_ اراك، روبروی پمپ بنزین گندم زار تصادف كرد.
دكتر فراهانی دستجانی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی استان مركزی در اینباره به خبرنگار ایسنا، منطقه مركزی، اظهار داشت: این اتوبوس مسافربری با 33 سرنشین با یك دستگاه تریلی برخورد كرده كه 28 نفر در این تصادف مصدوم شدند. بعد از این حادثه به كمك نیروهای اورژانس و هلال احمر تمامی ۲۸ نفر به مراكز درمانی ولی عصر(عج) و امیرالمومنین(ع) شهر اراك منتقل می شوند.
وی اضافه كرد: از ۲۸ نفر منتقل شده به مراكز درمانی اراك ۱۶ نفر به صورت سرپایی درمان شده و مشكل خاصی نداشته اند، 7 نفر نیاز به مراقبت های بیشتر داشته و تحت درمان قرار گرفته بودند كه امروز از بیمارستان مرخص می شوند و 5 نفر كه نیاز بیشتری به مداخلات پزشكی داشته اند، هم اكنون در بیمارستان بستری هستند اما در مورد وضعیت آنها هم مشكل چندانی وجود ندارد.
به گفته وی، مصدومان این حادثه توسط یك آمبولانس از قم، دو دستگاه آمبولانس از اراك، یك دستگاه اتوبوس آمبولانس، آمبولانس فرماندهی فوریت های پزشكی و یك آمبولانس هلال احمر به اراك منتقل شدند و كار پاكسازی محل تصادف هم انجام شده است.
وی با اشاره به اینكه خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به دنبال نداشت.
روابط عمومی پلیس استان هم به ایسنا اظهار داشت: این حادثه در اثر انحراف به چپ تریلی رخ داده است.1397/05/01
13:14:56
5.0 / 5
4901
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی