سردار اشتری:

پلیس تجمعات غیرقانونی مالباختگان را مدیریت می كند

پلیس تجمعات غیرقانونی مالباختگان را مدیریت می كند ایمن رها: فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه همایش فرماندهان و مدیران یگان های انتظامی تهران بزرگ در مورد شیوه برخورد پلیس با تجمعات مالباختگان موسسات مالی اظهار داشت: تلاش میكنیم ضمن اینكه مجری قانون هستیم با بهترین روش برای مدیریت این تجمعات عمل كنیم.به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری در حاشیه همایش فرماندهان و مدیران یگان های انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار نمود: از تمام همكارانم در تهران بزرگ برای برگزاری این همایش كه با حضور معاونان، فرماندهان و مدیران و كلانتری های تهران بزرگ برگزار شد، تشكر می كنم و این همایش در جهت توجه بیشتر به امنیت شهر تهران و پیگیری برخورد با جرایمی كه رخ داده است، برگزار گردید.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه اظهار داشت: آمارها و گزارش هایی كه به دست من رسیده است، نشان داده است كه در تهران بزرگ اقدامات خوبی صورت گرفته است و در برخورد با جرایم خشن توفیق داشتیم. همینطور شناسایی مجرمان افزایش پیدا كرده و كاهش جرایم را شاهد هستیم. در زمینه تلفات تصادفات شهری هم در چند ماهه اخیر كاهش 11 درصدی را شاهد بوده ایم.

سردار اشتری افزود: زحمات فرماندهی تهران بزرگ و همكاران ما موثر بود و باعث رضایتمندی بیشتر مردم شهر تهران شده است و امیدواریم این روند در آینده هم ادامه داشته باشد تا با جرایم، با همین سرعت، برخوردهای لازم صورت بگیرد.

وی با اشاره به جایگاه نیروی انتظامی در میان مردم اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی افتخار این را دارد تا در خدمت مردم عزیز باشد و برای امنیت، آسایش و نظم بیشتر فعالیت كند. البته ما به این قانع نیستیم و ان شاءالله با ظرفیت و توان بیشتر و همینطور امكاناتی كه تزریق خواهد شد، امیدواریم بتوانیم ماموریت های لازم را پیش ببریم.

فرمانده نیروی انتظامی در مورد شیوه برخورد پلیس با تجمعاتی كه از جانب مالباختگان صورت می گیرد، اظهار داشت: پلیس از هر حركت غیرقانونی و بدون مجوز برپایه وظیفه اش باید ممانعت كند. درمورد تجمعاتی كه به تازگی از جانب مالباختگان موسسات مالی و اعتباری صورت گرفته، پلیس ضمن اینكه مجری قانون است و در این راستا نباید اجازه تجمعات غیرقانونی را بدهد، تلاش كرده برای مدیریت این تجمعات با بهترین روش عمل كند.

سردار اشتری افزود: همكاران بنده در تهران و سراسر كشور تلاش كرده اند كه این تجمعات را مدیریت كنند و اگر در جایی این تجمعات رخ داد با صحبت و آوردن مدیران مربوطه در میان مردم، این تجمعات را مدیریت كنند. خوشبختانه تابحال اینگونه بوده و امیدواریم به همین روند پیش برود و مساله اصلی این موسسات هم با پیگیری مسئولان مرتبط حل شود.

وی در پاسخ به این سوال كه اصلی ترین چالش های نیروی انتظامی در تهران چیست؟ اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت امنیتی تهران خوب است و همكاران من با اجرای طرح هایشان برخورد لازم را با افراد سودجو و فرصت طلب و آنهایی كه آسایش مردم را سلب می كنند، انجام می دهند.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه اضافه كرد: پلیس برپایه گزارش ها و نظرات مردم و مطالبات آنها در محله ها و جاهایی كه خود مردم اطلاع می دهند حضور پیدا می كنند و هرجایی كه مردم شكایتی داشته باشند، حتما همكاران من در اسرع وقت حاضر خواهند شد و با هماهنگی مقامات قضایی برخورد لازم را خواهند داشت.

سردار اشتری به مشكل ترافیك تهران اشاره كرد و اظهار داشت: این مورد یكی از مشكلات تهران است كه با برنامه ریزی هایی كه صورت گرفته است و همكاری مردم این مورد را هم حل خواهیم كرد.
1396/09/15
11:24:26
5.0 / 5
4623
تگهای خبر: امنیت , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی