كشف ۲۱۰ هزار دارو و لوازم بهداشتی غیرمجاز در تهران

كشف ۲۱۰ هزار دارو و لوازم بهداشتی غیرمجاز در تهران ایمن رها: رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از كشف ۲۱۰ هزار قلم دارو و لوازم بهداشتی غیر مجاز و قاچاق در پایتخت آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار علی ذوالقدری درحاشیه اجرای این طرح، اظهار داشت: به دنبال شكایت نمایش شده از طرف شهروندان درباب فعالیت قاچاقچیان دارو و لوازم بهداشتی غیرمجاز، رسیدگی به این مساله در دستوركار قرار گرفت.
وی با اشاره به اینكه در تحقیقات اولیه مأموران مشخص شد كه استفاده از این مواد سبب شیوع بیماری های مختلف در بین مصرف كنندگان این مواد شده است، اظهار داشت: تیم های عملیاتی پلیس امنیت برای شناسایی و دستگیری متهمان وارد عمل شدند و طرح پلیسی را در ۱۴ محله تهران كه قاچاقچیان در آن فعالیت داشتند به مرحله اجرا درآوردند.
ذوالقدری با اشاره به ستاندن مجوز قضائی برای برخورد با متهمان، اظهار داشت: سرانجام مأموران در اجرای عملیات هایی همزمان ۱۸ پاتوق عرضه این محصولات را مورد بازرسی قرار داده و در جریان آن ۱۹ متهم و قاچاقچی داروهای غیرمجاز و تقلبی را دستگیر كردند.
بگفته رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، در این عملیات در مجموع، ۲۱۰ هزار قلم داروی غیرمجاز و قاچاق و همین طور لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی، كشف شد كه در بررسی های كارشناسی از طرف نمایندگان وزارت بهداشت، ارزش ریالی اولیه این اقلام مكشوفه ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شد.1397/11/10
01:20:58
5.0 / 5
4343
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی