اجرای طرح ساماندهی صنوف پوشاك در تهران

اجرای طرح ساماندهی صنوف پوشاك در تهران ایمن رها: معاون نظارت بر اماكن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از اجرای طرح ساماندهی صنوف پوشاك در پایتخت آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سرهنگ نادر مرادی درباره اجرای این طرح اظهار داشت: باهدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و برخورد با ترویج كنندگان فرهنگ و پوشش های غربی و ضد ایرانی، معاونت اماكن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ طرح ساماندهی صنوف پوشاك را در سطح پایتخت آغاز نموده است كه این طرح از هفته آینده در سطح پایتخت اغاز شده و تا آخر سال ادامه خواهد داشت.
وی به فروشندگان پوشاك كه در فضای مجازی و شبكه های اجتماعی مبادرت به فروش پوشاكو البسه می كنند هم اشاره نمود و اظهار داشت: با این افراد نیز در صورت عدم رعایت قوانین و ادامه نمایش ویترین عرضه پوشاك بر خلاف شئون اسلامی برخورد خواهد شد.
معاون نظارت بر اماكن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با اشاره به اینكه تذكر و اطلاع رسانی های لازم به متصدیان واحدهای صنفی عرضه كننده پوشاك درباب رعایت ضوابط و مقرارت صنفی انجام شده است، گفت:: این طرح با همكاری اتحادیه صنف پوشاك اجرا خواهد شد و قبل از آن جلسات مستمری با حضور كارگروه مد و لباس و نمایندگان ارگان ها و سازمان های مربوط برگزار شده است.
مرادی در مورد مانكن های واحدهای صنفی تیز اظهار داشت: بعضی از مانكن هایی كه در ویترین واحدهای صنفی پوشاك قرار دارند به صورتی ترویج مدگرایی و اشاعه فرهنگ بی بند و باری است كه سبب تضعیف فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه خواهد شد.
بگفته وی ماموران معاونت نظارت بر اماكن عمومی پایتخت در بازدیدهای مستمر از صنوف، مانكن های غیر متعارف را جمع آوری خواهند كرد و با دستور قضائی واحد های صنفی متخلف پلمب خواهد شد.
منبع:

1398/11/18
18:21:30
5.0 / 5
4475
تگهای خبر: امنیت , پلیس , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی