روز انتخاب،

درخواست فرمانده ناجا از رای دهندگان

درخواست فرمانده ناجا از رای دهندگان به گزارش ایمن رها فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: از همان ساعات اولیه مردم با شور و نشاط در پای صندوق های رای حضور یافته اند و امیدواریم كه مردم عزیز نیز حضور در انتخابات را به ساعات پایانی موكول نكنند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری با اشاره به اینكه از همان ساعات اولیه مردم با شور و نشاط در پای صندوق های رای حضور یافته اند، اظهار داشت: امیدواریم كه مردم عزیز حضور در انتخابات را به ساعات پایانی موكول نكنند و این تكلیف شرعی و الهی را هر چه سریعتر به انجام برسانند.
وی با اشاره به اینكه تابحال هیچ مشكل امنیتی در شعب ستاندن رای در سراسر كشور گزارش نشده است، اضافه كرد: بحمداله انتخابات هم اكنون با امنیت و آرامش در حال برگزاری است و بطور قطع این روند تا اختتام برگزاری انتخابات ادامه دارد.
فرمانده ناجا با تاكید بر اینكه امنیت برقراری شعب ستاندن رای بر عهده نیروی انتظامی است، اشاره كرد: امنیت شعب ستاندن رای از ماه های گذشته با برنامه ریزی های دقیق انجام شده است ضمن اینكه مردم نیز تابحال همكاری خوبی با ماموران نیروی انتظامی داشته اند كه جای تشكر و قدردانی دارد.
رئیس پلیس كشور اضافه كرد: حدود ۲۰۰ هزار نفر نیروهای پلیس به همراه بسیج و نیز ۱۰۰ هزار نفر گشت های پلیس در اقصی نقاط كشور به كارگیری شده اند. بحمداله تمامی مسئولان همكاری خوبی با نیروهای پلیس داشته اند امیدواریم ما نیز خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم و این انتخابات با امنیت كامل تمام شود.
اشتری با اشاره به اینكه مقام معظم رهبری، امروز را روز جشن ملی مردم اعلام نموده اند، اظهار داشت: بنده نیز به نوبه خود این روز را به مردم عزیز و همكاران مان تبریك می گویم و قدردان زحمات تمامی همكاران و خانواده هایشان هستم، چونكه آنان از ماه های گذشته برای برگزاری انتخاباتی امن در حال تلاش بوده اند.
برمبنای اعلام سایت پلیس، فرمانده ناجا اظهار داشت: دشمن نمی تواند در اراده و همت مردم بزرگوار ایران اسلامی خللی ایجاد كند و نشانه آن حضور پرشور مردم در انتخابات است.
1398/12/03
14:08:25
5.0 / 5
3720
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی