بررسی رخدادهای لرزه ای در هفته گذشته؛

ثبت زلزله ۳ و هفت دهم در استان كرمانشاه و ۲ و هفت دهم در دماوند

ثبت زلزله ۳ و هفت دهم در استان كرمانشاه و ۲ و هفت دهم در دماوند به گزارش ایمن رها در هفته گذشته كرند استان كرمانشاه با زمینلرزه ای به بزرگای ۳.۷ لرزید، ضمن آنكه زلزله كوچكی در دماوند استان تهران با بزرگای ۲.۷ به ثبت رسید.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، در هفته گذشته در تخت استان هرمزگان زمینلرزه ای به بزرگای ۳.۳، جبالبارز استان کرمان زلزله ای به بزرگای ۳.۳ و جم استان بوشهر زلزله ای به بزرگای ۳.۱ به ثبت رسید.
جزئیات زمینلرزه های هفته گذشته به این شرح است:
شنبه ۲۶ مهر
در دیهوک استان خراسان جنوبی زلزله ۲.۹ به ثبت رسید.
دوشنبه ۲۸ مهر
در تخت استان هرمزگان زمینلرزه ای به بزرگای ۳.۳ در عمق ۲۰ کیلومتری رخ داد و کانون آن در ۱۹ کیلومتری تخت، ۲۰ کیلومتری قلعه قاضی و ۴۰ کیلومتری جزیره هرمز این استان گزارش شد.
در سیه چشمه استان آذربایجان غربی زلزله های ۲.۸ و ۲.۵ و ۲.۹، در بجنورد استان خراسان شمالی زلزله ۲.۹، در شوقان استان خراسان شمالی زلزله ۲.۸، در سرپل ذهاب استان کرمانشاه زلزله ۲.۵ و در رامیان استان گلستان زلزله ۲.۸ به ثبت رسید.
در جبالبارز استان کرمان زلزله ای به بزرگای ۳.۳ در عمق ۸ کیلومتری به ثبت رسید و کانون آن در ۸ کیلومتری جبالبارز، ۲۰ کیلومتری جیرفت و ۳۱ کیلومتری عنبرآباد این استان بوده است.
کرند استان کرمانشاه با زمینلرزه ای به بزرگای ۳.۷ در عمق ۶ کیلومتری لرزید و کانون آن در ۷ کیلومتری کرند، ۱۳ کیلومتری گهواره و ۳۵ کیلومتری اسلام آباد غرب گزارش شد.
سه شنبه ۲۹ مهر
در رونیز استان فارس زلزله ۲.۹ و در کوخرد استان هرمزگان زلزله ۲.۹ رخ داد.
چهارشنبه ۳۰ مهر
کوهستک استان هرمزگان زلزله ۲.۵، نجف شهر استان کرمان زلزله ۲.۸ و ریز استان بوشهر زلزله ۲.۹ را تجربه کردند.
پنج‎شنبه اول آبان
در دماوند استان تهران زلزله ۲.۷، در سلماس استان آذربایجان غربی زلزله ۲.۶ و در ارمارده استان کردستان زلزله ۲.۸ به ثبت رسید.
جمعه ۲ آبان
در فیض آباد استان خراسان رضوی زلزله ۲.۶، در تنگ ارم استان بوشهر زلزله ۲.۷ و در مراوه تپه استان گلستان زلزله ۲.۷ رخ داد.
جم استان بوشهر زلزله ای به بزرگای ۳.۱ در عمق ۱۰ کیلومتری را تجربه نمود و کانون آن در ۲۰ کیلومتری جم، ۳۰ کیلومتری ریز و ۳۶ کیلومتری بندر کنگان این استان بوده است.1399/08/03
10:56:27
5.0 / 5
1383
تگهای خبر: زلزله
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی