ملكی خبر داد

آتشسوزی در بیمارستان محب كوثر

آتشسوزی در بیمارستان محب كوثر سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع حادثه آتشسوزی در بیمارستان محب کوثر اطلاع داد و اظهار داشت: در این حادثه ده ها نفر نجات یافتند.جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: در ساعت ۲۳: ۴۸ شب گذشته یک مورد حادثه آتشسوزی در بیمارستانی واقع در یوسف آباد خیابان بیست و سوم به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اعلام گردید.
وی افزود: آتش نشانان سریعاً از چهار ایستگاه به همراه خودرو های حامل تجهیزات تنفسی و نردبان هیدرولیکی به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اضافه کرد: مشاهده نمودند که این بیمارستان ۷ طبقه دارد که از این ۷ طبقه سه طبقه زیر زمین است و آتشسوزی در طبقه منهای یک در قسمت رادیولوژی رخ داده است.
ملکی بیان نمود: آتش نشانان مشاهده نمودند که تمامی سقف کاذب و سیم ها آتش گرفته و دود زیادی محل را فرا گرفته و تعداد زیادی از بیماران در وضعیت ناایمن هستند.

وی اظهار نمود: آتش نشانان دهها نفر را با تخت و ویلچر جابجا کردند و به ساختمان مجاور انتقال دادند تا از حادثه و اتفاقات در ارتباط با آتشسوزی در امان باشند.
به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، در ساعت ۲: ۳۴ صبح این عملیات به پایان رسید، آتش خاموش و تخلیه دود انجام شد.

ملکی در انتها اظهار داشت: ذکر این نکته ضروریست آتش نشانانی که در این عملیات شرکت کردند، افرادی بودند که در دو روز گذشته در اطفای حریق پالایشگاه تهران هم انجام وظیفه کرده بودند.

1400/03/15
12:53:35
5.0 / 5
390
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی