ورود اولین محموله کمک های شهرداری تهران به خوی

ورود اولین محموله کمک های شهرداری تهران به خوی ایمن رها: نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان خوی با حضور مجید آرون - معاون آمادگی و عملیات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران - و مرتضی شهسوار - رییس شورای اسلامی شهر خوی - و چند تن از مدیران شهری خوی اجرا شد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا مجید آرون در این جلسه ضمن انتقال پیام شهردار تهران و رییس سازمان مدیریت بحران شهر تهران در خصوص تاکید خدمت رسانی به شهروندان در مناطق زلزله زده شهرستان خوی اقدامات و کمک های شهرداری تهران در این خصوص را تشریح نمود.
وی از ورود اولین محموله کمک های شهرداری تهران و سازمان مدیریت بحران شهر تهران به شهرستان خوی آگاهی داد و اظهار داشت: ۶۰ چشمه از خدمات بهداشتی سیار در قالب ۳ کانتینر از ۱۵۰ چشمه سرویس بهداشتی ارسالی از طرف شهرداری و سازمان مدیریت بحران شهر تهران به شهرداری خوی رسیده و مابقی در راه اعزام به شهرستان خوی هستند. در این تحویل خدمات بهداشتی پرتابلی باتوجه به اهمیت موضوعات بهداشتی در مناطق زلزله زده و رفع مشکلات شهروندان ساکن در اسکان اضطراری جهت توزیع تحویل نماینده شهرداری خوی شد.
آرون اضافه کرد: حدود ۴۲۰ تخته پتو و ۱۱۰ تخته چادر نیز از طرف سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تامین و به مناطق زلزله زده خوی ارسال شده است.
طبق گزارش سایت شهر، مرتضی شهسوار - رییس شورای اسلامی شهر خوی - از اقدامات شهرداری تهران در خصوص ارسال تجهیزات و خدمت رسانی به زلزله زدگان خوی قدردانی نمود.
منبع:

1401/11/15
13:38:08
5.0 / 5
203
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , زلزله , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی