انهدام باند ۷ نفره سرقت از خانه های خالی در تهران

انهدام باند ۷ نفره سرقت از خانه های خالی در تهران به گزارش ایمن رها، ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ یک باند هفت نفره سرقت از منازل را در تهران منهدم کردند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ دراین باره اظهار داشت: به دنبال وقوع سرقت های سریالی از خانه های شهروندان در نقاط مختلف تهران، رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
وی ضمن اشاره به نتایج تحقیقات اولیه ماموران اظهار داشت: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، هفت مرد جوان با خودرو های خود در نقاط مختلف شهر تهران پرسه زده و بعد از شناسایی خانه های خالی از سکونت، با شگرد تخریب در، وارد خانه شده و مبادرت به سرقت اموال با ارزش شهروندان کرده اند. در همین راستا و بنابرحساسیت موضوع، کارآگاهان تحقیقات خویش را شروع کرده و در گام نخست با استفاده از شیوه های نوین کشف جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت یکی از متهمان را شناسایی نمودند.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در ادامه دیگر اعضای این باند هم شناسایی شده و مشخص شد که این افراد سابقه دار هستند، اظهار داشت: کارآگاهان بعد از کشف این سرنخ در پرونده، با روش های علمی و بررسی های پلیسی، مخفیگاه های این افراد را در نقاط مختلف تهران و استان البرز شناسایی نمودند. سپس با هماهنگی های لازم با مرجع قضایی راهی مخفیگاه های این افراد شدند و در عملیات های جداگانه و مقتدرانه متهمان این پرونده را دستگیر کردند.
ولیپور گودرزی ضمن اشاره به انتقال متهمان به مقر انتظامی اظهار داشت: متهمان بعد از انتقال به اداره هفدهم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود در خصوص سرقت های مختلف از خانه های شهروندان در نقاط مختلف تهران با همدستی یکدیگر اعتراف کردند. تابحال هم ۱۴ مالباخته در این رابطه شناسایی شده است.
وی با اشاره به اینکه تعداد زیای تلویزیون، ساعت مچی، مقداری طلا و بدلیجات از مخفیگاه های متهمان کشف شده است، تصریح کرد: با صدور قرار قانونی از جانب مرجع قضایی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی قرار دارند.1401/12/21
10:20:20
5.0 / 5
215
تگهای خبر: پلیس , خودرو , سرقت , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی