دستگیری سارقانی كه با حضور صاحبخانه از منزل سرقت می كردند

دستگیری سارقانی كه با حضور صاحبخانه از منزل سرقت می كردند ایمن رها: سه سارق كه همزمان با حضور صاحبخانه در منزل، وسایل خانه را سرقت می كردند، دستگیر شدند.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سرهنگ محمدرضا نادربیگی رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری گروهی از سارقین حرفه ای اطلاع داد كه با وجود حضور اعضای خانواده، در ساعت های اولیه صبح اقدام به سرقت منازل در مناطق مختلف شهر تهران می كردند.
وی در توضیح این خبر اظهار داشت: در مورخه ۲۴ اردیبهشت پرونده ای با مبحث سرقت منزل به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد كه سارقین علی رغم حضور صاحب خانه وارد منزل شده و اقدام به سرقت چهار تخته فرش ابریشم كرده بودند.
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح دستگیری این گروه از سارقین حرفه ای و اعترافات آنها به سرقت های مشابه عنوان داشت: با آغاز رسیدگی به پرونده و بهره گیری از تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته در محل سرقت، سه نفر از سارقین حرفه ای سرقت منزل مورد شناسایی قرار گرفتند. در ادامه مخفیگاه دو نفر از اعضای این گروه از سارقین به نام های "دانیال" و "رامین" شناسایی، این دو نفر طی دو عملیات جداگانه دستگیر و بعد از انتقال به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ به سرقت از منزل شاكی پرونده و همینطور انجام سرقت های سرقت مشابه دیگر منازل اعتراف كردند.
با تحقیقات از متهمین دستگیرشده، كارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا كردند كه سومین متهم پرونده هم توسط كارآگاهان پایگاه یكم پلیس آگاهی و به افترا عضویت در گروه دیگری از سارقین منزل دستگیر و در اختیار این پایگاه قرار دارد ؛ بنابراین طی هماهنگی با مرجع قضایی، متهم جهت ادامه تحقیقات در مورد سرقت هایش به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل و بعد از اطلاع از اعتراف صریح همدستانش صراحتا به فعالیت در دو گروه از سارقین حرفه ای منزل و انجام سرقت در مناطق مختلف شهر تهران بویژه در جردن، پاسداران، قلهك و... اعتراف كرد.
سرهنگ كارآگاه محمد نادربیگی با بیان ارزش میلیاردی این پرونده اظهار داشت: با عنایت به اعتراف صریح متهمین به سرقت اموال باارزش از منازل شهر تهران بویژه در مناطق شمال شهر، تحقیقات از متهمین جهت شناسایی محل های سرقت آغاز ؛ تعدادی از محل های سرقت شناسایی و اقدامات تكمیلی جهت شناسایی دیگر جرایم ارتكابی در دستور كار كارآگاهان قرار گرفته است.

1397/04/04
13:13:47
5.0 / 5
4735
تگهای خبر: پلیس , سرقت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی