با حضور پلیس مواد مخدر سمنان، تهران و البرز؛

عملیات مشترك پلیسی منجر به كشف 1400 كیلوگرم مواد مخدر شد

عملیات مشترك پلیسی منجر به كشف 1400 كیلوگرم مواد مخدر شد به گزارش ایمن رها فرمانده انتظامی استان سمنان از انجام عملیات مشترك پلیسی با استان های تهران و البرز آگاهی داد و اظهار داشت: در جریان این عملیات یك هزار و 400 كیلوگرم مواد مخدر كشف شد.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سرهنگ عبدالله حسنی بامداد شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی ستاد فرماندهی ناجای سمنان ضمن بیان اینكه در عملیات مشترك پلیس استان های سمنان، البرز و تهران یك هزار و ۴۴۰ كیلوگرم مواد مخدر كشف شد، اظهار داشت: بیشتر از یك هزار و ۲۰۰ كیلوگرم از این مواد مخدر از نوع تریاك بوده است.
وی اضافه كرد: در عملیات مشترك پلیس استان های سمنان، البرز و تهران و با پیگیری اطلاعاتی گسترده طی چند ماه اخیر، مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان سرنخ هایی از فعالیت اعضای یك باند قاچاق مواد مخدر از شرق به مناطق مركزی كشور به دست آمد كه منجر به كشف ماجرای باند مواد مخدر شد.
فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینكه مراتب اطلاعات كسب شده در ناجای سمنان به اطلاع پلیس مواد مخدر استان های تهران و البرز نیز رسید تا پرونده این باند مواد مخدر با جدیت دنبال شود، اظهار داشت: رصدهای بعدی مأموران پلیس سمنان حكایت از انبار سازی قسمتی از یك محموله بزرگ در اطراف تهران توسط اعضای یك باند داشت كه این امر اطمینان مأموران ناجا را جلب كرد.
حسنی بابیان اینِ مأموران پلیس سمنان حتی انتقال قسمتی از مواد مخدر را تائید كردند، اظهار داشت: مأموران نیروی انتظامی البرز با توقیف یك دستگاه سواری پژو متعلق به اعضای این باند در فردیس كرج ۶۸ كیلو و ۵۰۰ گرم مرفین و ۱۲۳ كیلو و ۵۰۰ گرم تریاك كشف كردند.
وی بابیان اینكه دستگیری این متهمان سردسته باند را در اسلام شهر تهران لو داد، اظهار داشت: عملیات شناسایی مقر اصلی این باند در اسلام شهر صورت گرفت.
فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار داشت: در عملیاتی برق آسا متهمان درون این مخفیگاه دستگیر و یك هزار و ۲۴۰ كیلوگرم تریاك و دو دستگاه خودرو از این باند كشف شد و سه نفر نیز دستگیر شدند.


منبع:

1398/06/09
19:10:53
5.0 / 5
4078
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی